37/46 Zamknij

KOBIETYSzpada kobiet indywidualnie (24.07): 1. Sun Yiwen (Chiny)2. Ana Maria Popescu (Rumunia)3. Katrina Lehis (Estonia)... 14. Aleksandra Jarecka15.

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

SZERMIERKA (12)

KOBIETY
Szpada kobiet indywidualnie (24.07):
1. Sun Yiwen (Chiny)
2. Ana Maria Popescu (Rumunia)
3. Katrina Lehis (Estonia)
...
14. Aleksandra Jarecka
15. Renata Knapik-Miazga
27. Ewa Trzebińska


I runda: Aleksandra Jarecka -Wioletta Kołobowa (Reprezentacja Olimpijska Rosji) 15:11; 1/8 finału: Jarecka - Rosella Fiamingo (Włochy) 8:15
I runda: Renata Knapik-Miazga - Olena Krywicka (Ukraina) 15:8, 1/8 finału: Knapik-Miazga - Man Wai Vivian Kong (Hongkong)
I runda: Ewa Trzebińska - Katrhina Lehis (Estonia) 10:11

Floret kobiet indywidualnie (25.07):
1. Lee Kiefer (USA)
2. Inna Dierigłazowa (Reprezentacja Olimpijska Rosji)
3. Larisa Korobiejnikowa (Reprezentacja Olimpijska Rosji)
...
31. Martyna Jelińska

1/32 finału: Katina Proestakis (Chile) - Martyna Jelińska 12:15; 1/16 finału: Inna Dierigłazowa (Reprezentacja Olimpijska Rosji) - Martyna Jelińska 15:8[

Szabla kobiet indywidualnie (26.07):
1. Sofia Pozdniakowa (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Sofia Wielikaja (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Manon Brunet (Francja)

SZERMIERKA
Szpada kobiet drużynowo (27.07):
1. Estonia
2. Korea Płd.
3. Włochy
...
6. Polska (Renata Knapik-Miazga, Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Małgorzata Piekarska-Twardochel)

Walki Polek - 1/4 finału 4:25: Estonia 26:29; o miejsca 5.-8., I runda: Polska - Rosyjski Komitet Olimpijski 31:25; o 5. miejsce: Polska - USA 26:33

Floret drużynowo kobiet (29.07):
1. Rosyjski Komitet Olimpijski (Inna Dierigłazowa, Larisa Korobiejnikowa, Marta, Martjanowa; Adelina Zagidullina)
2. Francja (Anita Blaze, Astrid Guyart, Pauline Ranvier, Ysaora Thibus)
3. Włochy (Martina Batini, Erica Cipressa, Arianna Errigo, Alice Volpi)

Szabla kobiet drużynowo (31.07):
1. Rosyjski Komitet Olimpijski (Olga Nikitina, Sofia Pozdnakowa, Sofia Wielikaja)
2. Francja (Sara Balzer, Cecilia Berder, Manon Brunet; Charlotte Lembach)
3. Korea Płd. (Jiyeon Kim, Jiyeon Seo, Jisy Yoom; Sooyeon Choi)

---

MĘŻCZYŹNI
Szabla mężczyzn indywidualnie (24.07):
1. Aron Szilagyi (Węgry)
2. Luigi Samele (Włochy)
3. Kim Junghwan (Korea Płd.)

Szpada mężczyzn indywidualnie (25.07):
1. Romain Cannone (Francja)
2. Gergely Siklosi (Węgry)
3. Igor Rezilin (Ukraina)

Floret mężczyzn indywidualnie (26.07):
1. Chueng Ka Long (Hongkong)
2. Daniele Garozzo (Włochy)
3. Alexander Choupenitch (Czechy)

Szabla mężczyzn drużynowo (28.07)
1. Korea Płd. (Bongil Gu, Junghwan Kim, Junho Kim, Sanguk Oh)
2. Włochy (Enrico Berre’, Luca Curatoli, Aldo Montano, Luigi Samele)
3. Węgry (Tamas Decsi, Csanad Gemesi, Andras Szatmari, Aron Szilagyi)

Szpada drużynowa mężczyzn (30.07):
1. Korea Płd. (Kano Koki, Uyama Satoru, Yamada Masaru; Kazuyasu Minobe)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (Siergiej Bida, Nikita Głazkow, Paweł Szukow; Siergiej Chodos)
3. Japonia (Youngjun Kweon, Sangyoung Park, Jaeho Song; Segeon Ma)

Floret mężczyzn drużynowo (31.08):
1. Francja (Erwann le Pechoux, Enzo Lefort, Julien Mertine; Maxime Pauty)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (Anton Borodaczew, Kirił Borodaczew, Timur Safin; Władysław Mylnikow)
3. USA (Race Imboden, Alexander Massialas, Gerek Meinhardt; Nicki Itikin)

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy