42/46 Zamknij

MĘŻCZYŹNICzwórka podwójna mężczyzn (28.07):1. Holandia2. Wielka Brytania3. Australia4. Polska (Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik, Fabian Barański)Czwórka

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

WIOŚLARSTWO (14)

MĘŻCZYŹNI
Czwórka podwójna mężczyzn (28.07):
1. Holandia
2. Wielka Brytania
3. Australia
4. Polska (Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik, Fabian Barański)

Czwórka bez sternika mężczyzn:
1. Australia
2. Rumunia
3. Włochy...
...
7. (finał B) Polska Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski

Dwójka podwójna mężczyzn:
1. Francja
2. Holandia
3. Chiny
...
6. Polska (Mateusz Biskup i Mirosław Ziętarski)

Dwójka bez sternika mężczyzn (29.07):
1. Chorwacja (Martin Sinković i Valent Sinković)
2. Rumunia (Marius Cozmiuc i Ciprian Tudosa)
3. Dania (Frederic Vystavel i Joachim Sutton)

Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn (29.07):
1. Irlandia (Fintan Mc Carthy i Paul O'Donovan)
2. Niemcy (Jonathan Rommelmann i Jason Osborne)
3. Włochy (Stefano Oppo i Pietro Ruta)
...
8. Polska (Jerzy Kowalski i Artur Mikołajczewski) [2 w finale B]

Jedynka mężczyzn (30.07):
1. Stefanos Ntouskos (Grecja)
2. Kjetil Borch (Norwegia)
3. Damir Martin (Chorwacja)

Ósemka mężczyzn (30.07):
1. Nowa Zelandia
2. Niemcy
3. Wielka Brytania

---

KOBIETY
Czwórka podwójna kobiet (28.07):
1. Chiny
2. Polska (Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann)
3. Holandia

Czwórka bez sternika kobiet (28.07):
1. Australia
2. Holandia
3. Irlandia
...
6. Polska (Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska)

Dwójka podwójna kobiet (28.07):
1. Rumunia
2. Nowa Zelandia
3. Holandia

Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet (29.07):
1. Włochy (Valentina Rodini i Federica Cesarini)
2. Francja (Laura Tarantola i Claire Bove)
3. Holandia (Marieke Keijser i Ilse Paulis)

Dwójka bez sternika kobiet (29.07):
1. Nowa Zelandia (Grace Prendergast i Kerri Gowler)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (Wasilisa Stiepanowa i Jelena Oriabinskaja)
3. Kanada (Caileigh Filmer i Hillary Janssens)

Jedynka kobiet (30.07):
1. Emma Twigg (Nowa Zelandia)
2. Hanna Prakatsen (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Magdalena Lobnig (Austria)

Ósemka kobiet (30.07):
1. Kanada
2. Nowa Zelandia
3. Chiny


Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy