44/46 Zamknij

STYL WOLNY (12)KobietyStyl wolny, 76 kg kobiet (2.08):1. Aline Rotter Focken (Niemcy)2. Adeline Gray (USA)3. Yasemin Adar (Turcja) i Zhou Qian (Chiny)Styl

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

ZAPASY (18)

STYL WOLNY (12)
Kobiety
Styl wolny, 76 kg kobiet (2.08):
1. Aline Rotter Focken (Niemcy)
2. Adeline Gray (USA)
3. Yasemin Adar (Turcja) i Zhou Qian (Chiny)

Styl wolny, 68 kg kobiet (3.08):
1. Tamyra Mensah Stock (USA)
2. Blessing Oborududu (Nigeria)
3. Alla Czerkasowa (Ukraina) i Meerim Zhumanazarova (Kirgistan)

Styl wolny, 62 kg kobiet (3.08):
1. Yukako Kawai (Japonia)
2. Aisuluu Tynybekova (Kirgistan)
3. Iryna Koliadenko (Ukraina) i Taybe Yusein (Bułgaria)

Styl wolny kobiet, 57 kg (5.08):
1. Risako Kawai (Japonia)
2. Iryna Kuraczkina (Białoruś)
3. Jewelina Nikołowa (Bułgaria) i Helen Maroulis (USA)
...
16. Jowita Wrzesień

53 kg - 5.08 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, 6.08 repasaże, pojedynki o brązowy medal, finał
50 kg - 6.08 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, 7.08 repasaże, pojedynki o brązowy medal, finał

Mężczyźni
STYL KLASYCZNY (6)
Mężczyźni
Styl klasyczny, 60 kg mężczyzn (2.08):
1. Luis Orta Sanchez (Kuba)
2. Kenichiro Fumita (Japonia)
3. Walihan Sailike (Chiny) i Siergiej Jelmielin (Rosyjski Komitet Olimpijski)

Styl klasyczny, 130 kg mężczyzn (2.08):
1. Mijain Lopez Nunez (Kuba)
2. Iakobi Kajaia (Gruzja)
3. Riza Kayaalp (Turcja) i Siergiej Siemionow (Rosyjski Komitet Olimpijski)

Styl klasyczny, 77 kg mężczyzn (3.08):
1. Tamas Lorincz (Węgry)
2. Akzhol Makhmudov (Kirgistan)
3. Shohei Yakibu (Japonia) i Rafig Huseynov (Azerbejdżan)

Styl klasyczny, 97 kg mężczyzn (3.08):
1. Musa Jewłojew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Artur Aleksanyan (Armenia)
3. Tadeusz Michalik i Mohammadhadi Saravi (Iran)

Styl klasyczny, 67 kg mężczyzn (4.08):
1. Mohammadreza Geraei (Iran)
2. Parwiz Nasibow (Ukraina)
3. Frank Staebler (Niemcy) i Mohamed Elsayed (Egipt)

Styl klasyczny, 87 kg mężczyzn (4.08):
1. Żan Bielieniuk (Ukraina)
2. Viktor Lornicz (Węgry)
3. Denis Kudla i Zurabi Datunaszwili (Serbia)

STYL WOLNY
Styl wolny, 57 kg mężczyzn (5.08):
1. Zawur Ugujew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Kumar Ravi (Indie)
3. Nurisla, Sanayev (Kazachstan) i Thomas Gilman (USA)

Styl wolny, 86 kg mężczyzn (5.08):
1. Davis Morris Taylor III (USA)
2. Hassan Yazdanicharati (Iran)
3. Artur Najfonow (Rosyjski Komitet Olimpijski) i Myles Nazem Amine (San Marino)

74 kg - 5.08 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, 6.08 repasaże, pojedynki o brązowy medal, finał
125 kg - 5.08 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, 6.08 repasaże, pojedynki o brązowy medal, finał
65 kg - 6.08 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, 7.08 repasaże, pojedynki o brązowy medal, finał
97 kg - 6.08 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały, 7.08 repasaże, pojedynki o brązowy medal, finał
Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy