45/46 Zamknij

MężczyźniRS:X mężczyzn (31.07):1. Kiran Badole (Holandia)2. Thomas Goyard (Francja)3. Bi Kun (Chiny)...6. Piotr MyszkaLaser mężczyzn (1.08):1. Matt Wearn

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

ŻEGLARSTWO (10)

Mężczyźni
RS:X mężczyzn (31.07):
1. Kiran Badole (Holandia)
2. Thomas Goyard (Francja)
3. Bi Kun (Chiny)
...
6. Piotr Myszka

Laser mężczyzn (1.08):
1. Matt Wearn (Australia)
2. Tonci Stipanović (Chorwacja)
3. Hermann Tomasgaard (Norwegia)

Finn mężczyzn (3.08):
1. Giles Scott (Wielka Brytania)
2. Zsombor Berecz (Węgry)
3. Joan Cardona Mendez (Hiszpania)

Nacra 17 mikstów (3.08):
1. Włochy (Ruggero Tita, Caterina Banti)
2. Wielka Brytania (John Gimson, Anna Burnet)
3. Niemcy (Paul Kohlhoff, Alicia Stuhlemmer)

470 mężczyzn (4.08):
1. Mathew Belcher, Will Ryan (Australia)
2. Anton Dahlberg, Fredrik Bergstrom (Szwecja)
3. Jordi Xammar, Nicolas Rodriguez Garcia-Paz (Hiszpania)

---

Kobiety
RS:X kobiet (31.07):
1. Lu Yunxiu (Chiny)
2. Charline Picon (Francja)
3. Emma Wilson (Wielka Brytania)
...
9. Zofia Noceti Klepacka

Laser Radial kobiet (1.08):
1. Anne-Marie Rindom (Dania)
2. Josefin Olsson (Szwecja)
3. Marit Bouwmeester (Holandia).
...
17. Magdalena Kwaśna

Magdalena Kwaśna - 25.07: dwa wyścigi: 7 i 28. miejsce; 26.07: dwa wyścigi: 18. i 11. miejsce, łącznie 14. lokata po II dniu; 1.08 finał

49er FX kobiet (3.08):
1. Martine Grael, Kahena Kunze (Brazylia)
2. Tina Lutz, Susanne Beucke (Niemcy)
3. Annemiek Bekkering, Annette Deutz (Holandia)
...
15. Aleksandra Melzacka, Kinga Łoboda

470 kobiet (4.08):
1. Hannah Mills, Eilidh McIntyre (Wielka Brytania)
2. Agnieszka Skrzypulec, Jolanta Ogar (Polska)
3. Camille Lecointre, Aloise Retornaz (Francja)

---

Załogi mieszane
Foiling Nacra 17 mikstów (3.08):
1. Włochy (Ruggero Tita, Caterina Banti)
2. Wielka Brytania (John Gimson, Anna Burnet)
3. Niemcy (Paul Kohlhoff, Alicia Stuhlemmer)

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy