4 z 46
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Mężczyźni (8)...
fot. Polska Press

BOKS (13)

Mężczyźni (8)
69 kg mężczyzn (3.08):
1. Roniel Iglesias (Kuba)
2. Pat McCormack (Wielka Brytania)
3. Andriej Zamkowoj (Rosyjski Komitet Olimpijski) i Aidan Walsh (Irlandia)

81 kg mężczyzn (4.08):
1. Arlen Lopez (Kuba)
2. Benjamin Whittaker (Wielka Brytania)
3. Loren Alfonso Dominguez (Azerbejdżan) i Imam Chatajew (Rosyjski Komitet Olimpijski)

57 kg mężczyzn:
1. Albert Batyrgazjew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Duke Ragan (USA)
3. Lazaro Alvarez (Kuba) i Samuel Takyi (Ghana)

91 kg mężczyzn (6.08):
1. Julio la Cruz (Kuba)
2. Muslim Gadżimagomiedow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Abner Teixeira (Brazylia) i David Nyika (Nowa Zelandia)

52 kg mężczyzn (7.08):
1. Galal Yafai (Wielka Brytania)
2. Carlo Paalam (Filipiny)
3. Saken Bobossinov (Kazachstan) i Ryomei Tanaka (Japonia)

75 kg mężczyzn (7.08):
1. Hebert Sousa (Brazylia)
2. Oleskandr Chyżniak (Ukraina)
3. Gleb Bakszi (Rosyjski Komitet Olimpijski) i Eumir Marcial (Filipiny)

63 kg mężczyzn (8.08):
1. Andy Cruz (Kuba)
2. Keyshawn (Davis)
3. Harry Garside (Australia) i Hovhannes Bachkov (Armenia)
...
17. Damian Durkacz

63 kg mężczyzn - 1/16 finału: Damian Durkacz - Gabił Mamedow (Reprezentacja Olimpijska Rosji) 0:5, 31.07 1/8 finału, 3.08 ćwierćfinały, 6.08 półfinały, 8.08 finał

+91 kg mężczyzn (8.08):
1. Bakhodir Jalolov (Uzbekistan), 2. Richard Torrez Jr (USA), 3. Fazer Clarke (Wielka Brytania) i Kamshybek Kunkabayev (Kazachstan)

---

Kobiety (5)

57 kg kobiet (3.08):
1. Sena Irie (Japonia)
2. Nesthy Petecio (Filipiny)
3. Kariss Artingstall (Wielka Brytania) i Irma Testa (Włochy)

69 kg kobiet (7.08):
1. Busenaz Surmenelli (Turcja)
2. Gu Hing (Chiny)
3. Lovlina Borgohain (Indie) i Oshae Jones (USA)
...
9. Karolina Koszewska

69 kg - 24.07 1/16 finału: Karolina Koszewska - Shakhnoza Yunusova (Uzbekistan) 5:0, 27.07 1/8 finału: Koszewska - Busenaz Surmeneli (Turcja) 0:5

51 kg kobiet (7.08):
1. Stojka Krastewa (Bułgaria)
2. Buse Naz Cakiroglu (Turcja)
3. Tsukimi Namiki (Japonia) i Huang Hsiao-Wen (Tajwan)
...
17. Sandra Drabik

51 kg - 25.07 1/16 finału:51 kg kobiet - 1/16 finału: Sandra Drabik - Tursunoy Rakhimova (Uzbekistan) 1:4

60 kg kobiet (8.08):
1. Kellie Harrington (Irlandia)
2. Beatriz Ferreira (Brazylia)
3. Sudaporn Seesondee (Tajlandia) i Mira Potkonen (Finalndia)

75 kg kobiet (8.08):
1. Lauren Price (Wielka Brytania)
2. Li Qian (Chiny)
3. Nouchka Fontijn (Holandia) i Zenfira Magomedaliewa (Rosyjski Komitet Olimpijski)
...
9. Elżbieta Wójcik

75 kg - 28.07 1/8 finału: 5:18 Elżbieta Wójcik - Nouchka Fontijn (Holandia)

Zobacz również

Arnold Schwarzenegger specjalnie dla portalu i.pl: nigdy nie przestawaj dążyć do celu

Arnold Schwarzenegger specjalnie dla portalu i.pl: nigdy nie przestawaj dążyć do celu

Braki w aptekach. Sprawdź, których preparatów brakuje [5.12]

Braki w aptekach. Sprawdź, których preparatów brakuje [5.12]

Polecamy

Piłkarskie Orły - pora na zaproszenie na galę

Piłkarskie Orły - pora na zaproszenie na galę

Alpejski PŚ. Dodatkowy zjazd mężczyzn w Val Gardenie

Alpejski PŚ. Dodatkowy zjazd mężczyzn w Val Gardenie

Maroko - Hiszpania LIVE! Czy chłodna kalkulacja się opłaci?

Maroko - Hiszpania LIVE! Czy chłodna kalkulacja się opłaci?

Dodaj ogłoszenie