22 z 46
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Mężczyźni...
fot. Polska Press

LEKKOATLETYKA (48)

Mężczyźni
10 000 m mężczyzn (30.07):
1. Selemon Barega (Etiopia)
2. Joshua Cheptegei (Uganda)
3. Jacob Kiplimo (Uganda)

Rzut dyskiem mężczyzn (31.07):
1. Daniel Stahl (Szwecja)
2. Simo Pettersson (Szwecja)
3. Lukas Weisshaidinger (Austria)
...
14. Bartłomiej Stój
15. Piotr Małachowski


100 m mężczyzn (31.08):
1. Lamont Jacobs (Włochy)
2. Fred Kerley (USA)
3. Andre de Grasse (Kanada)

Skok wzwyż mężczyzn (31.08):
1. Mutaz Essa Barshim (Katar) i Gianmarco Tamberi (Włochy)
3. Maksim Nedasekau (Biaoruś)

Skok w dal mężczyzn (2.08):
1. Miltiadis Tentoglou (Grecja)
2. Juan Miguel Echevarria (Kuba)
3. Maykel Massi (Kuba)

3000 m z przeszkodami mężczyzn (2.08):
1. Soufiane El Bakkali (Maroko)
2. Lemecha Girma (Etiopia)
3. Benjamin Kigen (Kenia)

400 m przez płotki mężczyzn (3.08):
1. Karsten Warholm (Norwegia)
2. Rai Benjamin (USA)
3. Alison dos Santos (Brazylia)

Skok o tyczce mężczyzn (3.08):
1. Armand Duplantis (Szwecja)
2. Chistopher Nilsen (USA)
3. Thiago Braz (Brazylia)
...
6. Piotr Lisek
15. Robert Sobera
28. Paweł Wojciechowski


800 m mężczyzn (4.08):
1. Emmanuel Kipkurui Korir (Kenia)
2. Ferguson Cheruiyot (Kenia)
3. Patryk Dobek

Rzut młotem mężczyzn (4.08):
1. Wojciech Nowicki
2. Eivind Henriksen (Norwegia)
3. Paweł Fajdek

200 m mężczyzn (4.08):
1. Andre de Grasse (Kanada)
2. Kenneth Bednarek (USA)
3. Noah Lyles (USA)

Trójskok mężczyzn (5.08):
1. Pedro Pichardo (Portugalia)
2. Zhu Yaming (Chiny)
3. Hughes Zango (Burundi)

Pchnięcie kulą mężczyzn (5.08):
1. Ryab Crouser (USA)
2. Joe Kovacs (USA)
3. Tomas Walsh (Nowa Zelandia)
...
13. Michał Haratyk
23. Konrad Bukowiecki


110 m przez płotki mężczyzn (5.08):
1. Hansle Parchment (Jamajka)
2. Grant Holloway (USA)
3. Ronald Levy (Jamajka)
...
18. Damian Czykier

Chód na 20 km mężczyzn (5.08):
1. Massimo Stano (Włochy)
2. Koki Ikeda (Japonia)
3. Toshikazu Yamanishi (Japonia)
...
Łukasz Niedziałek - nie ukończył

400 m mężczyzn (5.08):
1. Steven Gardiner (Bahamy)
2. Anthony Zambrano (Kolumbia)
3. Kirani James (Grenada)
...
47. Karol Zalewski

Dziesięciobój mężczyzn (5.08):
1. Damian Warner (Kanada)
2. Kevin Mayer (Francja)
3. Ashley Moloney (Australia)
...
12. Paweł Wiesiołek

Chód na 50 km mężczyzn (6.08):
1. Dawid Tomala
2. Jonathan Hilbert (Niemcy)
3. Evan Dunfee (Kanada)
...
12. Artur Brzozowski
Rafał Augustyn - nie ukończył


5000 m mężczyzn (6.08):
1. Joshua Cheptegei (Uganda)
2. Mohammed Ahmed (Kanada)
3. Paul Chelimo (USA)

4x100 m mężczyzn (6.08):
1. Włochy (Lorenzo Patta, Lamont Jacobs, Eseosa Desalu, Filippo Tortu)
2. Wielka Brytania (Chijindu Ujah, Zharnel Hughes, Richard Kilty, Nethaneel Mitchell-Blake)
3. Kanada (Aaron Brown, Zharnerl Blake, Brendon Rodney, Andre de Grasse)

1500 m mężczyzn (7.08):
1. Jakon Ingebritsen (Norwegia)
2. Timothy Cheruiyot (Kenia)
3. Josh Kerr
...
8. Michał Rozmys
Marcin Lewandowski
opadł w półfinale

Rzut oszczepem mężczyzn (7.08)
1. Neeraj Chopra (Indie)
2. Jakun Vadlejch (Czechy)
3. Vitezslav Vesely (Czechy)
...
20 Cyprian Mrzygłód
28. Marcin Krukowski

4x400 m mężczyzn (7.08):
1. USA (Michael Cherry, Michael Norman, Bryce Deadmon, Rai Benjamin)
2. Holandia (Liemarvin Bonevacia, Terrence Agard, Tony van Diepen, Ramsey Angela)
3. Botswana (Isaac Makwala, Baboloki Thebe, Zibane Ngozi, Bayapo Ndori)
...
5. Polska (Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Mateusz Rzeźniczak, Karol Zalewski)

Maraton mężczyzn (8.08):
1. Eliud Kipchoge (Kenia)
2. Abdi Nageeye (Holandia)
3. Bashir Abdi (Belgia)
...
38. Adam Nowicki
63. Arkadiusz Gardzielewski
Marcin Chabowski - nie ukończył



Kobiety
100 m kobiet (31.07):
1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka)
2. Shelly-Ann Fraser-Pryce (Jamajka)
3. Shericka Jackson (Jamajka)

Pchnięcie kulą kobiet (31.08):
1. Gong Lijiao (Chiny)
2. Raven Saunders (USA)
3. Valerie Adams (Nowa Zelandia)
...
18. Klaudia Kardasz
27. Paulina Guba

Trójskok kobiet (1.08):
1. Yulimar Rojas (Wenezuela)
2. Patricia Mamona (Portugalia)
3. Ana Peleteiro (Hiszpania)

100 m przez płotki kobiet (2.08):
1. Jasmine Camacho-Quinn (Portoryko)
2. Kendra Harrison (USA)
3. Megan Tapper (Jamajka)
...
17. Klaudia Siciarz
19. Pia Skrzyszowska


Rzut dyskiem kobiet (2.08):
1. Valarie Allman (USA)
2. Kristin Pudenz (Niemcy)
3. Yaime Perez (Kuba)

5000 m kobiet (2.08)
1. Sifan Hassna (Holandia)
2. Hellen Obiri (Kenia)
3. Gudaf Tsegay (Etiopia)

Skok w dal kobiet (3.08):
1. Malaika Mihambo (Niemcy)
2. Brittney Reese (USA)
3. Ese Brume (Nigeria)

800 m kobiet (3.08):
1. Athing Mu (USA)
2. Keely Hodgkinson (Wielka Brytania)
3. Raevyn Rogers (USA)
...
21. Joanna Jóźwik
29. Angelika Sarna
36. Anna Wielgosz


Rzut młotem kobiet (3.08):
1. Anita Włodarczyk
2. Wang Zheng (Chiny)
3. Malwina Kopron
...
7. Joanna Fiodorow


200 m kobiet (3.08):
1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka)
2. Christine Mboma (Namibia)
3. Gabrielle Thomas (USA)

400 m przez płotki kobiet (4.08):
1. Sydney McLaughlin (USA)
2. Daliah Muhammad (USA)
3. Femke Bol (Holandia)

3000 m z przeszkodami kobiet (4.08):
1. Peruth Chemutai (Uganda)
2. Courtney Frerichs (USA)
3. Hyvin Kiyeng (Kenia)
...
20. Alicja Konieczek
40. Aneta Konieczek


Skok o tyczce kobiet (5.08):
1. Katie Nageotte (USA)
2. Anżelika Sidorowa (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Holly Bradshaw (Wielka Brytania)

Siedmiobój kobiet (5.08):
1. Nafissatou Thiam (Belgia)
2. Anouk Vetter (Holandia)
3. Emma Oosterwegel (Holandia)
...
16. Adrianna Sułek


Chód na 20 km kobiet (6.08):
1. Antonella Palmisano (Włochy)
2. Sandra Arenas (Kolumbia)
3. Liu Hong (Chiny)
...
10. Katarzyna Zdziebło

400 m kobiet (6.08):
1. Shuanae Miller-Uibo (Bahamy)
2. Marileidy Paulino (Dominikana)
3. Allyson Felix (USA)

1500 m kobiet (6.08)):
1. Faith Kipyegon (Kenia)
2. Laura Muir (Wielka Brytania)
3. Sifan Hassan (Holandia)

4x100 m kobiet (6.08):
1. Jamajka (Briana Williams, Elaine Thompson-Herah, Shelly-Ann Fraser-Pryce Shericka Jackson; Remona Burchell, Natasha Morrison)
2. USA (Javianne Oliver, Teahna Daniels, Jenna Prandini, Gabrielle Thomas; English Gardner, Aleiia Hobbs)
3. Wielka Brytania (Asha Philip, Imani Lansiquot, Dina Asher-Smith, Daryll Neita)
...
9. Polska

Maraton kobiet (7.08):
1. Peres Jepchichir (Kenia)
2. Brigid Kosgei (Kenia)
3. Molly Seidel (USA)
...
14. Karolina Nadolska
35. Aleksandra Lisowska
59. Angelika Mach


10 000 m kobiet (7.08):
1. Sifan Hassan (Holandia)
2. Kalkidan Gezahegne (Bahrain)
3. Letesenbet Gidey (Etiopia)

Sztafeta 4x400 m kobiet (7.08):
1. USA (Sydeny McLaughlin, Allyson Felix, Dalilah Muhammad, Athing Mu)
2. Polska (Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)
3. Jamajka (Roneisha McGregor, Janieve Russell, Shericka Jackson, Candice McLeod)

Skok wzwyż kobiet (7.08);
1. Marija Łasickiene (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Nicola McDermott (Australia)
3. Jarosława Mahuczich (Ukraina)
...
11. Kamila Lićwinko

---

Sztafety mieszana 4x400 m (31.07):
1. Polska (Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński; Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dariusz Kowaluk)
2. Dominikana
3. USA


Zobacz również

Szpital Babińskiego owiany jest aurą tajemniczości. Nie bez powodu

Szpital Babińskiego owiany jest aurą tajemniczości. Nie bez powodu

Zobacz recenzje i opinie dotyczące odświeżonej wersji Dead Space. Dziś premiera

Zobacz recenzje i opinie dotyczące odświeżonej wersji Dead Space. Dziś premiera

Polecamy

Szokujące wieści z mundialu. Lewandowski miał opuścić trening Michniewicza

Szokujące wieści z mundialu. Lewandowski miał opuścić trening Michniewicza

Koncert gospelowego zespołu Unisono w sobotę 28 stycznia na rzecz WOŚP

Koncert gospelowego zespołu Unisono w sobotę 28 stycznia na rzecz WOŚP

Walentynki 2023. Najbardziej romantyczne życzenia dla niej i dla niego

Walentynki 2023. Najbardziej romantyczne życzenia dla niej i dla niego

Dodaj ogłoszenie