28 z 46
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Kobiety...
fot. Polska Press

PŁYWANIE (37)

Kobiety
400 m stylem zmiennym kobiet (25.07):
1. Yui Ohashi (Japonia)
2. Emma Weyant (USA)
3. Hali Flickinger (USA)

4x100 m stylem dowolnym kobiet (25.07):
1. Australia (Bronte Campbell, Meg Harris, Emma McKeon, Cate Campbell; Mollie O’Callaghan, Madison Wilson)
2. Kanada (Kayla Sanchez, Margaret Macneil, Rebecca Smith, Penny Oleksiak; Ruck Taylor)
3. USA (Erika Brown, Abbey Weitzeil, Natalie Hinds, Simone Manuel; Catie de Loof, Allison Schmitt, Olivia Smoliga)

100 m stylem motylkowym kobiet (26.07):
1. Margaret Macneil (Kanada)
2. Zhang Yufei (Chiny)
3. Emma McKeon (Australia)

400 m stylem dowolnym kobiet (26.07):
1. Ariarne Titmus (Australia)
2. Kathleen Ledecky (USA)
3. Li Bingjie (Chiny)

100 m stylem grzbietowym kobiet (27.07):
1. Kaylee McKeown (Australia)
2. Kylie Masse (Kanada)
3. Regan Smith (USA)

100 m stylem klasycznym kobiet (27.07):
1. Lydia Jacoby (USA)
2. Tatjana Schoenmaker (RPA)
3. Lilly King (USA)

100 m stylem grzbietowym kobiet (27.07):
1. Kaylee McKeown (Australia)
2. Kylie Masse (Kanada)
3. Regan Smith (USA)

100 m stylem klasycznym kobiet (27.07):
1. Lydia Jacoby (USA)
2. Tatjana Schoenmaker (RPA)
3. Lilly King (USA)

200 m stylem dowolnym kobiet (28.07):
1. Ariarne Titmus (Australia)
2. Siobhan Bernadette Haughey (Hongkong)
3. Penny Oleksiak (Kanada)

200 m stylem zmiennym kobiet (28.07):
1. Yui Ohashi (Japonia)
2. Alex Walsh (USA)
3. Kate Douglas (USA)

1500 m stylem dowolnym kobiet (28.07):
1. Kathleen Ledecky (USA)
2. Erica Sullivan (USA)
3. Sarah Kohler (Niemcy)

200 m stylem motylkowym kobiet (29.07):
1. Zhang Yufei (Chiny)
2. Regan Smith (USA)
3. Hali Flickinger (USA)

4x200 m stylem dowolnym kobiet (29.07):
1. Chiny
2. USA
3. Australia

200 m stylem klasycznym kobiet (30.07):
1. Tatjana Schoenmaker (RPA)
2. Lilly King (USA)
3. Annie Lazor (USA)

100 m stylem dowolnym kobiet (30.07):
1. Emma McKeon (Australia)
2. Siobhan Bernadette Haughey (Hongkong)
3. Cate Campbell (Australia)

200 m stylem grzbietowym kobiet:
1. Kaylee McKeown (Australia)
2. Kylie Masse (Kanada)
3. Emily Seebohm (Australia)

800 m stylem grzbietowym kobiet:
1. Kathleen Ledecky (USA)
2. Ariarne Titmus (Australia)
3. Simona Quadarella (Włochy)

Katarzyna Wasick: 50 m stylem dowolnym - finał: 5. miejsce

50 m stylem dowolnym kobiet (1.08):
1. Emma McKeon (Australia)
2. Sarah Sjoestroem (Szwecja)
3. Pernille Blume (Dania)
...
5. Katarzyna Wasick

4x100 m stylem zmiennym kobiet (1.08):
1. Australia (Kaylee McKeown, Chelsea Hodges, Emma McKeon, Cate Campbell; Mollie O'Callaghan, Emily Seebohm, Brianna Throssell)
2. USA (Regan Smith, Lydia Jacoby, Torri Huske, Abbey Weitzeil; Erika Brown, Claire Curzan, Lilly King, Rhyan Elizabeth White)
3. Kanada (Kylie Masse, Sydney Pickrem, Margaret Macneil, Penny Oleksiak; Taylor Ruck, Kayla Sanchez)

Maraton kobiet - 10 km (4.08):
1. Ana Marcela Cunha (Brazylia)
2. Sharon van Rouwendal (Holandia)
3. Kareena Lee (Australia)

---

Mężczyźni
400 m stylem zmiennym (25.07):
1. Chase Kalisz (USA)
2. Jay Litherand (USA)
3. Brendon Smith (Australia)

400 m stylem dowolnym (25.07)
1. Ahmed Hafnaoui (Tunezja)
2. Jack McLoughlin (Australia)
3. Kieran Smith (USA)

100 m stylem klasycznym mężczyzn (26.07):
1. Adam Peaty (Wielka Brytania)
2. Arno Kammings (Holandia)
3. Nicolo Martinenghi (Włochy)

4x100 m stylem dowolnym mężczyzn (26.07):
1. USA (Caeleb Dressel, Blake Pieroni, Becker Blowen; Brooks Curry)
2. Włochy (Alessandro Miressi, Thomas Ceccon, Lorenzo Zazzeri, Manuel Frigo; Santo Condorelli)
3. Australia (Matthew Temple, Zac Incerti, Alexander Graham, Kule Chalmers; Cameron McEvoy)
...
11. Polska (Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak i Jakub Kraska)

200 m stylem dowolnym mężczyzn (27.07):
1. Tom Dean (Wielka Brytania)
2. Duncan Scott (Wielka Brytania)
3. Fernando Scheffer (Brazylia)

100 m stylem grzbietowym mężczyzn (27.07):
1. Jewgienij Ryłow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Kliment Kolesnikow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Ryan Murphy (USA)
...
23. Kacper Stokowski

200 m stylem motylkowym mężczyzn (28.07):
1. Kristof Milak (Węgry)
2. Tomoru Honda (Japonia)
3. Federico Burdisso (Włochy)
...
8. Krzysztof Chmielewski
27. Jakub Majerski

4x200 m stylem dowolnym mężczyzn (28.07):
1. Wielka Brytania (Tom Dean, James Guy, Matthew Richards, Duncan Scott; Calum Jarvis)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (Martin Maliutwin, Iwan Giriew, Jewgienij Ryłow, Michaił Dowgaljuk; Aleksandr Krasnych, Michaił Wiekowiszczew)
3. Australia (Alexander Graham, Kyle Chalmers, Zac Incerti, Thomas Neill; Mack Horton, Elijah Winnigton)

800 m stylem dowolnym mężczyzn (29.07):
1. Robert Finke (USA)
2. Gregorio Paltrinieri (Włochy)
3. Mychajło Romanczuk (Ukraina)

200 m stylem klasycznym mężczyzn (29.07):
1. Izaac Stubblety-Cook (Australia)
2. Arno Kamminga (Holandia)
3. Matti Mattsson (Finlandia)

100 m stylem dowolnym mężczyzn (29.07):
1. Cealeb Dressel (USA)
2. Kyle Chamlers (Australia)
3. Kliment Kolesnikow (Rosyjski Komitet Olimpijski)

200 m stylem grzbietowym mężczyzn (30.07)
1. Jewgienij Ryłow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Ryan Murphy (USA)
3. Luke Greenbank (Wielka Brytania)
...
6. Radosław Kawęcki

200 m stylem zmiennym mężczyzn (30.07):
1. Shun Wang (Chiny)
2. Duncan Scott (Wielka Brytania)
3. Jeremy Desplanches (Wielka Brytania)

100 m stylem motylkowym mężczyzn (31.07):
1. Caeleb Dressel (USA)
2. Kristof Milak (Węgry)
3. Noe Ponti (Szwajcaria)
...
5. Jakub Majerski

50 m stylem dowolnym mężczyzn (1.08):
1. Caeleb Dressel (USA)
2. Florent Manaudou (Francja)
3. Bruno Fratus (Brazylia)
...
14. Paweł Juraszek
31. Konrad Czerniak

1500 m mężczyzn (1.08):
1. Robert Finke (USA)
2. Mychajło Romanczuk (Ukraina)
3. Florian Wellbrock (Niemcy)

4x100 m stylem zmiennym mężczyzn (1.08):
1. USA (Ryan Murphy, Michael Andrew, Caeleb Dressel, Zach Apple; Joseph Armstrong, Blake Pieroni, Tom Shields, Andrew Wilson)
2. Wielka Brytania (Luke Greenbank, Adam Peaty, James Guy, Duncan Scott; James Wilby)
3. Włochy (Thomas Ceccon Nicolo Martinenghi, Federico Burdisso, Alessandr Miressi)
...
9. Polska

Maraton - 10 km mężczyzn (na wodach otwartych):
1. Florian Wellbrock (Niemcy)
2. Kristof Rasovszky (Węgry)
3. Gregorio Paltrinieri (Włochy)

---

Mieszane
Sztafeta mieszana 4x100 m stylem zmiennym (31.07):
1. Wielka Brytania (Kathleen Dawson, Adam Peaty, James Guy, Anna Hopkin; Freya Anderson)
2. Chiny (Xu Jiayu, Yan Zibei, Zhang Yufei, Yang Junxuan)
3. Australia (McKeown Kaylee, Stubblety-Cook Izaac, Temple Matthew, Emma McKeon; Bronte Campbell, Isaac Cooper, Brianna Throssell)
...
16. Polska - dyskwalifikacja w eliminacjach


Zobacz również

Makijaż na święta Bożego Narodzenia. Zachwyć wszystkich swoim wyglądem

Makijaż na święta Bożego Narodzenia. Zachwyć wszystkich swoim wyglądem

Jakubowe Muszelki z nową płytą. Dzieci z gminy Michałowice na scenie jak w niebie

Jakubowe Muszelki z nową płytą. Dzieci z gminy Michałowice na scenie jak w niebie

Polecamy

Duńska federacja przekaże 75 tysięcy euro zagranicznym robotnikom w Katarze

Duńska federacja przekaże 75 tysięcy euro zagranicznym robotnikom w Katarze

Na termomodernizacji domu możesz zaoszczędzić blisko 13–24 tys. zł rocznie

Na termomodernizacji domu możesz zaoszczędzić blisko 13–24 tys. zł rocznie

Raków może stracić kluczowego piłkarza. "Jest blisko Bundesligi"

Raków może stracić kluczowego piłkarza. "Jest blisko Bundesligi"

Dodaj ogłoszenie