Bramki: 1:0 Tomala 8, 1:1 Grela 43, 2:1 Tomala 85.
Drwinia: Piątek - Mikler, Tomala, Zając, Cygan - Rachwalski (60 Kwieciński), Jurek, Kaźmirek (60 Kaczmarczyk), Rynduch - Jastrzębski (46 Kaczmarczyk), Kołodziej (75 Madej).
Zakopane: Różalski - Bachleda (85 Król), Gubała, Leniewicz, Chrobak - Frasunek, Stasik, Stępień, Stalmach (75 Anioł) - Ustupski (70 Drabik), Grela.
Sędziował: Jakub Kupczak (Nowy Sącz). Widzów: 100.

Drwinia już w 8 min objęła prowadzenie. Po rzucie rożnym w poprzeczkę uderzał Kołodziej, ale dobitka Tomali była już skuteczna.

Chwilę później mogło być już 2:0 dla gospodarzy, ale Jastrzębski uderzył w boczną siatkę.

W pierwszej połowie wyraźną przewagę mieli gospodarze, zakopiańczycy zostali zepchnięci do głębokiej defensywy i odpierali liczne ataki GKS-u.

W 33 min w sytuacji sam na sam z Różalskim nie popisał się Rynduch.

To zemściło się na gospodarzach jeszcze przed przerwą. Po mocno bitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do siatki skierował Grela.

Po zmianie stron lepiej prezentowali się goście z Zakopanego, ale to Drwinia okazała się zespołem znacznie skuteczniejszym.

W 62 min z ostrego kąta w słupek trafił Stasik,a doskonałej sytuacji sytuacji nie wykorzystał Chrobak.

Gospodarze w drugiej połowie stworzyli sobie jedną klarowną sytuację, którą na gola zamienił niezawodny Tomala.