TOP 10 najbardziej WKURZAJĄCYCH zachowań na PLAŻY. Doprowadzają do szału. Tego nie rób, bo wyrzucą cię z plaży

owZaktualizowano 
10. Topless czy w bikini?Fajnie, że dobrze czujesz się bez stanika, ale nie każdy będzie komfortowo czuł się w twoim towarzystwie, szczególnie nad polskim morzem. Jeśli chcesz opalać się topless czy nago, wybierz plażę dla nudystów. wikipedia/CC
Plaża to taka duża piaskownica, w której wielu dorosłych zapomina o podstawach dobrego wychowania. Jak zachować się na plaży? Co jest najbardziej irytujące w zachowaniu innych ludzi na plaży?

Słońce, ciepły piasek, przyjemny szum fal… Obrazek jak z marzeń pryska w jednej chwili, gdy znajdziemy się na zatłoczonej plaży. Oczywiście, ludzie na całym świecie nie grzeszą kulturą, ale polskie plaże zdają się mieć wyjątkowego pecha do plażowiczów.

Plaże nudystów w Polsce 2019 [18+] Jak tam wygląda? [WIDEO] ...

Zakazane pamiątki z wakacji - to zabiorą ci na lotnisku albo...

W naszym nowym królestwie o powierzchni kąpielowego ręcznika czy koca czujemy się panami świata. Na tej mikroskopijnej przestrzeni możemy robić wszystko, czego dusza zapragnie. Ale czy na pewno?

Wakacje 2019 nad polskim morzem Bałtyckim. Plaże bez tłoku i...

Ile kosztują wakacje w 2018. Travelplanet policzył koszt jed...

Krzyki, piski, wytykanie palcami obcych ludzi można wybaczyć dzieciom - to nie ich wina, że rodzice tak je wychowali. Ale gdy to dorośli tak się zachowują? Jakie są najgorsze zachowania Polaków na plaży?

TOP 10 najbardziej wkurzających zachowań na plaży

TOP 10 najbardziej WKURZAJĄCYCH zachowań na PLAŻY. Doprowadz...

Tego nie wolno robić na szlaku! Zobacz najgorsze błędy niedz...

Rozkład jazdy PKP na wakacje [POŁĄCZENIA] Intercity, TLK. Do...

polecane: FLESZ: Szczepienia na wyjazdy zagraniczne

Wideo

Materiał oryginalny: TOP 10 najbardziej WKURZAJĄCYCH zachowań na PLAŻY. Doprowadzają do szału. Tego nie rób, bo wyrzucą cię z plaży - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 303

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

Mmmm ale pupeczka. Wszedlbym az milo

M
Marlena
2019-06-10T09:41:31 02:00, sw:

Zmora polskich plaż są debilni właściciele psów. którzy rano koniecznie musza pozwolić swoim pitbullom pobiegać i zrobic co trzeba na plaży. Później ci sami dranie przyprowadzają niebezpieczne psy w tlum plażowiczów i terroryzują otoczenie. Piesek nie może miec kagańca i smyczy, biedak by przecież sie zapłakal.. Kiedy wreszcie gminne służby, które dbaja tylko o ściąganie opłat klimatycznych, zadbają o zwykłe bezpieczeństwo na plażach.

2019-07-17T07:40:21 02:00, V8:

Mój pies ma więcej rozumu niż ty i nie sika gdzie popadnie jak większość Januszy po browarze tyle w temacie

V8 jestes idiota

G
Gość
2019-07-11T13:09:47 02:00, podpis nieczytelny:

jeżeli kogoś wkurza topless, to albo jest nawiedzony, albo na plażę przeniosło go z XIX wieku.

topless 80-latki,zwislej i pomarszczonej tez coi nei przeszkadza??

G
Gość
2019-07-16T21:39:17 02:00, Tomek:

Autor artykułu chyba nigdy nie był nad polskim morzem. Jeśli jest wiatr, który podrywa ziarenka piasku to parawan chroni przed dostawaniem ich się do ust czy oczu. Poza tym przy chłodnym wietrze parawan pozwala miło plażować, a nikt tu nie mówi o jakimś grodzeniu terenu... Więc podrzędny redaktorku skończ pisać głupoty.

dokladnie; komu to przeszkadza; przecie zto nawet lepiej,z enie musi czlowiek oglada c innych

G
Gość
2019-06-10T09:41:31 02:00, sw:

Zmora polskich plaż są debilni właściciele psów. którzy rano koniecznie musza pozwolić swoim pitbullom pobiegać i zrobic co trzeba na plaży. Później ci sami dranie przyprowadzają niebezpieczne psy w tlum plażowiczów i terroryzują otoczenie. Piesek nie może miec kagańca i smyczy, biedak by przecież sie zapłakal.. Kiedy wreszcie gminne służby, które dbaja tylko o ściąganie opłat klimatycznych, zadbają o zwykłe bezpieczeństwo na plażach.

2019-07-17T07:40:21 02:00, V8:

Mój pies ma więcej rozumu niż ty i nie sika gdzie popadnie jak większość Januszy po browarze tyle w temacie

V8 ; jestes jak widac prymitywnym matolem.Dopieska nie mamy pretensji; nie jego wina ,z etrafil do idioty

V
V8
2019-06-10T09:41:31 02:00, sw:

Zmora polskich plaż są debilni właściciele psów. którzy rano koniecznie musza pozwolić swoim pitbullom pobiegać i zrobic co trzeba na plaży. Później ci sami dranie przyprowadzają niebezpieczne psy w tlum plażowiczów i terroryzują otoczenie. Piesek nie może miec kagańca i smyczy, biedak by przecież sie zapłakal.. Kiedy wreszcie gminne służby, które dbaja tylko o ściąganie opłat klimatycznych, zadbają o zwykłe bezpieczeństwo na plażach.

Mój pies ma więcej rozumu niż ty i nie sika gdzie popadnie jak większość Januszy po browarze tyle w temacie

T
Tomek

Autor artykułu chyba nigdy nie był nad polskim morzem. Jeśli jest wiatr, który podrywa ziarenka piasku to parawan chroni przed dostawaniem ich się do ust czy oczu. Poza tym przy chłodnym wietrze parawan pozwala miło plażować, a nikt tu nie mówi o jakimś grodzeniu terenu... Więc podrzędny redaktorku skończ pisać głupoty.

H
Hihihi

Parawan-straszna dolegliwość narodu polskiego.

G
Gość
2018-10-17T14:25:47 02:00, tyle:

co ci przeszkadza ten parawan ? pewnie tak samo jak skarpetki w sandałach, jesteście tolerancyjni tylko na to co akceptujecie miarą swoich kompleksów

2019-05-28T22:41:36 02:00, Gość:

mnie przeszkadza! jadę nad morze ZOBACZYĆ morze, a nie czyjeś PARAWANY (bo oczywiście jeden to za mało, jak już stawiają to co najmniej 2-3).

2019-06-01T12:57:52 02:00, Gość:

Jakoś za komuny parawany też były i nikomu to nie przeszkadzało, każdy się cieszył urlopem i było wesoło. To teraz takie głupie czasy, że cały rok się zap..dala w kieracie i te negatywne emocje przenoszone są na inne aspekty życia, nie dość, że jesteśmy niewolnikami we własnym kraju, to jeszcze się do reszty jako społeczeństwo sku..r..śmy...taka jest prawda, naród wspaniały, tylko ludzie k..rwy...

2019-06-05T05:30:25 02:00, N:

Masz rację....

2019-06-19T11:42:36 02:00, Gość:

Racja, racja i jeszcze raz racja🤪

2019-07-03T12:45:20 02:00, Gość:

""""...co ci przeszkadza ten parawan ? pewnie tak samo jak skarpetki w sandałach, jesteście tolerancyjni tylko na to co akceptujecie miarą swoich kompleksów""""

--------

Swoje parawaniki możesz rozstawiać na swoich morgach. Nikt ci tego nie zabrania. To jest teren ogólnie dostępny i nie zmuszaj mnie do lawirowania między twoimi barykadami. Jeszcze trochę, to będziesz chciał postawić sobie domek pięciopiętrowy z krużgankami i wieżą z dzwonami na środku plaży. Bo tobie się pewnie "należy".

Jeśli mam koc 2x2m i ogrodze go 6m parawanem to:

1. Wiatr nad Bałtykiem nie jest tak uciążliwy i to jego podstawowe zadanie.

2. Nie muszę uważać żeby bachory nie biegały mi po rzeczach i nie sypały piachem.

3. Przy okazji żaden Janusz urlopowania nie ślini się bez przerwy na widok mojej dziewczyny.

Wszystko to kwestia tylko posiadania i używania mózgu. Myślący człowiek nigdy nie zostawi po sobie śmieci, choćby miał je nieść 5km, nie zostawi nieczystości po swoim pupilu jak i nie rozstawi koca/leżaka/parawanu tak, że utrudnia on przejście innym. Wszystko można zrobić z głową i żyć w symbiozie. Parafrazując reklamę Olxsa: "Na plaży bądź sobą, chyba że jesteś chamem, wtedy bądź kimś innym".

A jeśli widok innych, parawany, czy koce psują Ci widok to przejdź plażą kilometr-dwa dalej gdzie jest mniej plażowiczów i nikt nie będzie Ci psuł panoramy morza.

G
Gość
2019-06-10T10:33:41 02:00, Ryś:

JEŚLI CHODZI O TOPLES ! TO JAK NAJBARDZIEJ MOŻE BYĆ! MNIE TO NIE PRZESZKADZA WRĘCZ PRZECIWNIE! WIEM TAKI WIDOK JEST NIE PRZYJEMNY DLA LGBT I WSZELKICH HOMO ALE ONI PUKI CO TO MNIEJSZOŚĆ I TO TAKA KTÓRA, NIE TOLERUJE WIĘKSZOŚCI!

2019-07-11T13:15:34 02:00, Gość:

bredzisz milordzie z tym LGBT. sądzę, że dla lesbijek to widok przyjemny, a gejów raczej nie rusza, chyba że są kreatorami mody :)

Topless czy nagość na plaży przeszkadzać może jedynie katolickim dewotom. Niestety - w takim kraju żyjemy.

G
Gość
2019-06-10T09:41:31 02:00, sw:

Zmora polskich plaż są debilni właściciele psów. którzy rano koniecznie musza pozwolić swoim pitbullom pobiegać i zrobic co trzeba na plaży. Później ci sami dranie przyprowadzają niebezpieczne psy w tlum plażowiczów i terroryzują otoczenie. Piesek nie może miec kagańca i smyczy, biedak by przecież sie zapłakal.. Kiedy wreszcie gminne służby, które dbaja tylko o ściąganie opłat klimatycznych, zadbają o zwykłe bezpieczeństwo na plażach.

2019-07-15T15:41:04 02:00, Gość:

A zasrane pieluchy walające się po plaży Ci nie przeszkadzają i wrzeszczące w niebogłosy bachory, bo tatuś i mamusia ryje w telefonie albo zajęci piwkowaniem. Odjeb się od zwierząt są bardziej cywilizowane od niektórych człekokształtnych ludzi.

Zgadzam się w pełni i jestem w szoku, że nikt nie zrobi porządku z właścicielami psów na plaży. Srają i szczają pod siebie, a ty potem chodź po plaży ochyda, w dodatku bez kagańca i smyczy. Proponuję żeby zacząć przychodzić z krowami i świniami , a co też domowe zwierzątko.

G
Gość
2018-07-11T18:17:02 02:00, wowka:

W normalnych społeczeństwach dzieci są radością, dumą i nadzieją na przyszłość. Patrzy się na nie z miłością, wspólnota dba o nie, wybacza bardzo wiele i nie gasi dziecięcej radości głupią tresurą. A jeśli komuś dzieci przeszkadzają, to powinien raczej zastanowić się czy to z nim jest wszystko w porządku. Kiedyś byliśmy bardziej wyrozumiali , a dzisiaj w tym niby to "tolerancyjnym" społeczeństwie wszystko wszystkich jakoś dziwnie uwiera. A zaszyć się gdzieś w jakimś kącie i celebrować swoje ohydne samolubstwo.

Kiedyś dzieci były grzeczne a rodzice zwracali im uwagę, dziś to tylko rozwydrzone bachory, które mniemają, że wszystko im wolno

G
Gość
2019-06-10T09:41:31 02:00, sw:

Zmora polskich plaż są debilni właściciele psów. którzy rano koniecznie musza pozwolić swoim pitbullom pobiegać i zrobic co trzeba na plaży. Później ci sami dranie przyprowadzają niebezpieczne psy w tlum plażowiczów i terroryzują otoczenie. Piesek nie może miec kagańca i smyczy, biedak by przecież sie zapłakal.. Kiedy wreszcie gminne służby, które dbaja tylko o ściąganie opłat klimatycznych, zadbają o zwykłe bezpieczeństwo na plażach.

A zasrane pieluchy walające się po plaży Ci nie przeszkadzają i wrzeszczące w niebogłosy bachory, bo tatuś i mamusia ryje w telefonie albo zajęci piwkowaniem. Odjeb się od zwierząt są bardziej cywilizowane od niektórych człekokształtnych ludzi.

G
Gość

Parawan przede wszystkim służy do tego, żeby wiatr piasku nie nawiewał na ręczniki/koce, byłam wiele razy nad morzem i nie da się wysiedzieć bez parawanu. Poza tym łatwiej utrzymać miejsce plażowania w ładzie i porządku, a nie rzeczy porozrzucane wkoło.

b
bruh