Tour de Małopolska. Myślenicki bieg uliczny otworzył sezon biegowy 2019 w Małopolsce [WYNIKI, ZDJĘCIA]

(krzyk), zdjęcia Aneta Żurek
Myślenicki bieg uliczny 2019
Myślenicki bieg uliczny 2019 Aneta Zurek / Polska Press
W niedzielę 10 marca w Myślenicach odbył się tradycyjny bieg na 10 km, który otwiera sezon biegowy w Małopolsce. Na liście wyników w kategorii open jest ponad tysiąc nazwisk biegaczy z całego naszego regionu, a także ze Śląska, a nawet... z Hiszpanii. Zwycięzcą został Adam Czerwiński z Wieliczki (Max-Fliz Ekspedycja). Poznajcie pełne wyniki i znajdźcie się na naszych zdjęciach!

Myślenicki bieg uliczny [WYNIKI]

Na drugim miejscu bieg uliczny na 10 km w Myślenicach ukończył Andrzej Lachowski (LACHO Team) z Krakowa, a trzeci był Damian Sator (AZS AWF Kraków Masters). Tuż za nimi zawody ukończył Grzegorz Sudoł, także z AZS AWF Kraków Masters. Wszystkie wyniki możecie sprawdzić tutaj.