Trener Miś nie przejmuje się ani porażką, ani stratą sześciu goli

(ALG)
Sport. W ostatnim meczu kontrolnym przed rundą wiosenną piłkarze Proszowianki przegrali z Hutnikiem Kraków 1:6 (1:3). Honorowego gola dla proszowian zdobył Mariusz Bienias.

Trener Mateusz Miś z wysokiej porażki nie robi problemu.

- Mogliśmy zagrać z jakimś słabym zespołem i wysoko wygrać, ale ja wolałem się zmierzyć z silną ekipą. Hutnik ma bardzo dobry skład, a mimo wszystko w pierwszej połowie udało nam się kilka razy zepchnąć go do obrony i stworzyć sobie kilka okazji bramkowych. Druga połowa była w naszym wykonaniu o wiele gorsza i stąd strata kilku goli - mówi.

Gol dla Proszowianki padł po rzucie rożnym i uderzeniu z bliska Bieniasa. W drużynie z Proszowic zagrał młodzieżowiec z Limanovii Maciej Krów-czyński, który jest czwartym zimowym nabytkiem klubu. Wcześniej do kadry dołączyli Bienias, Kamil Czarnecki i Jerzy Kołakowski. Klub zrezygnował natomiast z Wojciecha Jurka.

Proszowianka: Zawartka - Jelonkiewicz, Bienias, Głąbic-ki, Mach - Krówczyński, T. Przeniosło, Wtorek - A. Przeniosło - M. Przeniosło, Kołakowski oraz Czarnecki, Wrona, M. Bździuła, Kozerski, Dębski.