Triumf Bieniasza i Niedziochy

87 zawodniczek i zawodników ścigało się w trudnych warunkach atmosferycznych, podczas stale padającego deszczu, w dużym błocie. Trasa liczyła 2500 m (została skrócona o 2000 m).

Sukces kolarzy Cracovii-Construction w Pucharze Tarnowa

Na trasie usytuowanej na Górze św. Marcina odbyła się piąta, a zarazem ostatnia eliminacja tegorocznego Pucharu Tarnowa w kolarstwie górskim. Została ona zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy" w Tarnowie przy współudziale Urzędu Miasta Tarnowa.
 Bardzo dobrze spisali się dwaj zawodnicy Autonomicznej Sekcji Kolarskiej Cracovia-Construction. W zmaganiach seniorów (24-30 lat) najszybszy okazał się Mirosław Bieniasz, który 5 okrążeń przejechał w czasie 57.49 min. Kolejne miejsca zajęli: Artur Banaś (Sokół Tarnów) 59.12 min, Mariusz Głowacki (Nowy Sącz) 59.54 min, Jarosław Żebracki (Jasło) 1:06.12 godz. i Grzegorz Ciemięga (Sokół Tarnów) - 1:07.33 godz. Bieniasz, mieszkający w Czarnej k. Dębicy, bardzo dobrze jeździł w tegorocznej edycji Pucharu Tarnowa i najprawdopoodbniej zwyciężył w swojej kategorii (wyniki będą znane dziś).
 W rywalizacji juniorów młodszych (15-16 lat) zwyciężył Daniel Niedziocha, który 3 okrążenia pokonał w czasie 36.08 min. Wyprzedził on Dawida Lewandowskiego 37.12 min, Konrada Brzuskiego 38.07 min, Tomasza Niedźwieckiego (wszyscy Sokół Tarnów) 38.10 min i Arkadiusza Skałkę (Myślenice, niestowarzyszony) 38.42 min. Krakowianin kilka miesięcy temu złamał obojczyk, ale szybko odzyskał siły i formę. W sierpniu podczas mistrzostw Polski w Książu k. Wałbrzycha zajął piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej.
 W Kielcach odbyły się zawody w kolarstwie górskim cross-country z cyklu "cyklofrajda". W nich także dobrze wypadli reprezentanci ASK Cracovia-Construction. Maciej Moląg był trzeci, a Adam Czuba czwarty. Krakowianie wyprzedzili m.in. tak znanych zawodników jak Remigiusz Ciok i Bogdan Czarnota (obaj Optex Opoczno). Zawody wygrał Banach (Lechia Gdańsk).