Trochę zadrżała

ART
90 minuta meczu V ligi Świt Krzeszowice - Iskra Krzęcin. Przy stanie 1-0 dla gospodarzy piłkę na 11. metrze ustawia grający trener gości Łukasz Rapacz i pewnym strzałem ratuje punkt dla Iskry.

Iskra Krzęcin rzutem karnym w końcówce uratowała w Krzeszowicach remis

- Noga trochę zadrżała - przyznaje szczęśliwy strzelec. - Ostatnio, gdy strzelałem karnego przeciw Wieczystej, to piłka trochę przypadkowo wpadła do siatki. Tutaj wątpliwości już nie było. Myślę, że zasłużyliśmy na remis.
   Nieco odmienne zdanie miał trener miejscowych Andrzej Targosz, który po meczu nie krył swojego wzburzenia. Znacznie mniej od kibiców miał pretensji do arbitra za podyktowanie "jedenastki" za faul na Żmudzie, ale dużo więcej do swoich graczy. - Trudno się nie denerwować, skoro w taki sposób tracimy punkty w ostatniej minucie meczu, w którym mieliśmy przewagę. Moi zawodnicy sami sobie są winni. Grali nieskutecznie - sam Hejmo zmarnował przynajmniej dwie 200-procentowe okazje strzeleckie. Na dodatek karny to skutek wcześniejszego błędu. Nie można w końcówce wyrzucać piłki z autu na środek boiska, gdy ośmiu naszych piłkarzy jest w przodzie. Rywale przejęli piłkę, przeprowadzili kontrę. Nie wiem, czy był karny, ale gdybyśmy wcześniej wykorzystali okazje, nie miałoby to znaczenia.
   Krzeszowiczanie faktycznie bardzo często gościli przed bramką Iskry. Bardzo dobre zawody rozegrał Piotr Chlipała, którego w konstruowaniu akcji skutecznie wspomagał Dąbek. Dobrze swe miejsce w polu karnym znajdował Adrian Hejmo, ale tego dnia wykańczanie akcji wyjątkowo mu nie wychodziło. Tym bardziej że w bramce gości znakomicie spisywał się Michał Miś (podobnie jak po drugiej stronie boiska Konrad Chrobak).