Trzech strzelców - sześć bramek

STM
0-1 Ustianowski 31, 1-1 Miękina 44, 2-1 Miękina 62, 3-1 M. Sęk 75, 3-2 Ustianowski 79, 4-2 M. Sęk 90. Sędziował K. Słupik z Tarnowa. Żółte kartki: Madejski - Hudyka, Sikora. Widzów 300.

Żabno - Tuchovia 4-2 (1-1)

Żabno: Szymura - Węgiel, Madejski, T. Urban, Góral - Krzaczek, Trytko, Miękina, P. Jachymek (40 M. Sęk) - Paweł Łoś I (83 R. Urban), Pochroń (87 Kurzawski).
Tuchovia: Żydowski - Hołda, Różycki, Sikora, A. Piekarz - Ustianowski, Hudyka, Okaz - B. Grzebień, Olech, Skrężyna (70 I. Piekarz).
W 31 min indywidualną akcję przeprowadził Ustianowski, kończąc rajd celnym strzałem z 15 metrów. Minutę przed końcem pierwszej połowy wyrównał Miękina, uderzając piłkę głową po dośrodkowaniu Trytki. Pomocnik Żabna w 62 min zdobył kolejnego gola, tym razem z podania M. Sęka. W 75 min M. Sęk - po dośrodkowaniu Miękiny - zdobył głową trzeciego gola dla miejscowych. Cztery minuty później pierwszoligowy arbiter za zagranie ręką podyktował jednak rzut karny, wykorzystany pewnie przez Ustianowskiego. Losy meczu przesądziła definitywnie bramka zdobyta w ostatnich sekundach przez M. Sęka. Pomocnik Żabna dobił piłkę zbyt krótko wybitą przez Żydowskiego po centrze R. Urbana. (STM)