Trzy bramki Bruzdy

(PAN)
Piłka nożna. Liga IV. Grupa zachodnia. W meczu walczących o utrzymanie drużyn gospodarze odnieśli przekonujące zwycięstwo

Karpaty Siepraw5 (3)
Świt Krzeszowice2 (1)

Bramki: 1:0 Biel 18, 2:0 Bruzda 25, 2:1 Gawęcki 34, 3:1 Bruzda 42 (karny), 3:2 M. Marszałek 65, 4:2 Bruzda 77, 5:2 Tokarz 89.
Karpaty: Wróblewski - TokarzI, Marut, Kowalski, Galas - Bruzda, ZelekI, Szablowski, Sołtys, Mieszczak (67 Komperda) - Biel.
Świt: Wróbel - Mucha, J. Marszałek, Skwarczeński (55 Krzyściak), M. Marszałek - Kostecki, Kaczkowski (75 Burzyński), Stryczek, Mistarz - Chlipała, Gawęcki.
Sędziował: Maciej Koster. Widzów: 100.

W meczu walczących o utrzymanie drużyn gospodarze odnieśli przekonujące zwycięstwo.

Pierwsze dwie bramki mocno obciążają konto defensorów Świtu, po ich błędach Biel i Bruzda w sytuacjach sam na sam zdobywali bramki.

Kontaktowego gola uzyskał Gawęcki, jednak tuż przed przerwą po faulu na Tokarzu sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Bruzda.

Po przerwie goście znów zmniejszyli straty, ale końcówka należała do podopiecznych Tomasza Szablowskiego, którzy już dawno nie wygrali w tak efektownych rozmiarach.