Trzy medale wiślaków

FIL
W Bytomiu odbyły się mistrzostwa uczniowskich klubów sportowych w judo chłopców z roczników 1994-1996. Zawodnicy Wisły Kraków zdobyli trzy medale.

W zawodach startowało około 200 judoków. Wiślacy zaprezentowali się z dobrej strony. Na najwyższym stopniu podium stanął Oskar Ładyga, który triumfował w kat. 40 kg. To kolejny sukces wielce utalentowanego judoki. Srebrny medal także w kat. 40 kg zdobył Aleksander Wrona, a brązowy w kat. 28 kg Damian Budzik. Ponadto piąte miejsce w kategorii 32 kg zajął Krystian Grabowski, a siódme w kat. 40 kg Maciej Janowski, w kat. 48 kg Rafał Chorobik i w kat. 52 kg Bartosz Zagul.
Krakowianie byli prowadzeni przez trenera Roberta Zaczkiewicza, który od półtora roku zajmuje się pracą szkoleniową, a jednocześnie nadal trenuje i startuje w ekipie seniorskiej judoków Wisły.