Trzy rzuty karne do przerwy

(STM)
Do przerwy wszystkie bramki padły po rzutach karnych. Bliski szczęścia był także w 41 min Zamiatała, ale trafił w słupek.

W 50 min Grajdura uderzył przy dalszym słupku, sześć minut później indywidualną akcję sfinalizował Daniel. W 66 min do remisu doprowadził Dębski, uderzając z pola karnego nad Pinasem.

Dwie minuty później ten sam zawodnik z 3 m strzelił obok bramki, a w 86 min Kijowski trafił w słupek. Wynik ustalił w 89 min Grajdura, strzałem z 16 m pod poprzeczkę.

Olimpia Wojnicz 3 (2)
Ikar Odporyszów 4 (1)

Bramki: 1:0 Nowak 2 karny, 1:1 Tapa 9 karny, 2:1 Nowak 45 karny, 2:2 Grajdura 50, 2:3 Daniel 56, 3:3 Dębski 66, 3:4 Grajdura 89.

Olimpia: Stefański - Setlak, Malisz, Lądwik, M. Kuboń - Migoń (73 Biernacki), Nowak, W. Kuboń, Kusion (57 K. Kuboń) - Zamiatała(60 Dębski), Barwacz.
Ikar: Pinas - Nieroda, Kijowski, Sendor, Konieczny (64 Woźniak) - T. Koziński (77 J. Koziński), Stachura (85 M. Mikulec), A. Mikulec (46 Grajdura), Warzecha - Tapa, Daniel.
Sędziował: Tomasz Sacha (Tarnów). Widzów: 70.