Tomasz Bochenek
TS Węgrzce - Dalin Myślenice
TS Węgrzce - Dalin Myślenice Tomasz Bochenek
TS Węgrzce - Dalin Myślenice 1:1 w rozegranym 11 listopada meczu, który zakończył rundę jesienną w grupie zachodniej małopolskiej IV ligi. Bramki padły w II połowie, wyrównującą zdobyli gospodarze. ZDJĘCIA >>>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

TS Węgrzce - Dalin Myślenice 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 J. Górecki 70 karny, 1:1 Sierakowski 77.
Węgrzce: Bożok - Czapla, Lesak, Jurzec, Chuchro (60 Tracz), Sierakowski (90 Kwiatkowski), Ochman, Grudnik (70 Rdest), Moskal, Wcisło.
Dalin: Szuba - Przetocki, Tokarz, Stelmach, Rusek, Jędrzejowski, Biel, Wojtan, J. Górecki, Gunia (60 Burkat), Ostafin.

W pierwszej połowie najlepszą okazję bramkową miał Ostafin, ale z jego strzałem w sytuacji sam na sam poradził sobie Bożok. Rzut karny dla Dalinu w 70 min był efektu faulu właśnie na Ostafinie, a tę "jedenastkę" wykorzystał J. Górecki. Prowadzenie gości nie utrzymało się długo - do remisu doprowadził Sierakowski.