Ubezpieczenie AC w LINK4 - all risk: kompleksowa ochrona, także od żywiołów

Materiał informacyjny LINK4
Ubezpieczenie AC nie jest wprawdzie obowiązkowe, ale w obliczu wielu nieprzewidzianych sytuacji warto dobrze zastanowić się nad jego wykupieniem. Sama polisa OC chroni przede wszystkim osoby trzecie i ich mienie. Autocasco natomiast zapewnia właścicielom aut zabezpieczenie przed ponoszeniem finansowych konsekwencji napraw różnego typu uszkodzeń. Polisa obejmuje bowiem nie tylko kolizje drogowe i kradzieże – daje też wsparcie w przypadku działań wandali lub sił przyrody. Może także stanowić zabezpieczenie w razie kradzieży pojazdu. Chcąc podjąć najlepszą decyzję, przyjrzyjmy się najpierw zakresowi oferowanych na rynku polis. Tu uwagę zwraca propozycja LINK4 z zakresem all risk.

Czym dokładnie jest AC od wszelkiego ryzyka?

Autocasco, czyli ubezpieczenie AC samochodu, to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne. Warto zdecydować się na tę polisę, bo AC w LINK4 chroni pojazd i jego podstawowe wyposażenie w formule all risk, czyli od wszelkiego ryzyka. Zapewnia pokrycie kosztów naprawy, które mogą powstać wskutek wypadku lub kolizji z winy użytkownika uszkodzonego auta. Oprócz tego ubezpieczenie pozwala pokryć szkody, które wynikają z aktów wandalizmu, a także uszkodzenia będące konsekwencją działania sił natury: gradu, huraganu, uderzenia pioruna, powodzi, zapadania lub osuwania się ziemi czy lawiny.

Polisę AC można kupić w pakiecie z OC w dwóch wariantach:

  • warsztat - naprawiamy auto w dowolnym warsztacie, także w ASO,
  • kosztorys - otrzymujemy odszkodowanie na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę i naprawiamy auto we własnym zakresie.

Formuła all risk i inne udogodnienia

Dzięki ubezpieczeniu all risk kierowca zyskuje bardzo szeroką ochronę. LINK4 odpowiada za wszelkie zdarzenia, z wyjątkiem tych wprost wskazanych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia jako wyłączenia.

Co ważne w LINK4 po szkodzie klient nie musi do ubezpieczać auta do wartości sprzed szkody. W przypadku, gdy kierowca posiada w ubezpieczonym samochodzie zamontowaną instalację gazową, stanowiącą dodatkowe wyposażenie, będzie ona automatycznie objęta ubezpieczeniem w ramach polisy AC. W cenie polisy otrzymujemy też np. ubezpieczenie fotelika dziecięcego od zniszczenia wskutek zdarzeń objętych ochroną Autocasco.

Jak uzyskać ochronę w ramach AC w LINK4?

Autocasco w LINK4 można kupić wyłącznie w pakiecie z OC. Oferta towarzystwa jest bardzo elastyczna. Warto skorzystać z prostego kalkulatora na stronie www.link4.pl, porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie www.link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Advertisement

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Ubezpieczenie AC w LINK4 - all risk: kompleksowa ochrona, także od żywiołów - Portal i.pl

Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie