Udana pogoń Kolejarza

Jacek Bugajski
Jarmuta trzykrotnie obejmowała prowadzenie, ale za każdym razem gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania.

Kolejarz Stróże 3 (0)
Jarmuta Szczawnica3 (1)
Bramki: 0:1 J. Pietrzak 8, 1:1 Znamirowski 52, 1:2 Mrówka 60, 2:2 Matusik 67, 2:3 Kuziel 75, 3:3 Znamirowski 80.
Kolejarz: Konstanty - Krok, Kamiński (83 Pater), Jarzebak, Rysiewicz (50 Przetacznik) - Orzechowski, Święs (46 Krok), Matusik, Nowak - Petryla, Znamirowski.
Jarmuta: Gołdyn - Diop, Jasiurkowski, Ojrzanowski, Piszczek - Noworolnik, Mlak (70 M. Pietrzak), Kuziel, Talarczyk - J. Pietrzak, Mrówka.
Sędziował: R. Jopek (N. Sącz). Widzów: 100.

Ozdobą meczu były bramki dla gości. W 8 minucie J. Pietrzak otrzymał podanie od Kuziela i oddał efektowny strzał z 15 metrów. W 60 minucie popisał się pięknym wolejem zza pola karnego.

Kolejarz zdobywał bramki po zespołowych akcjach. W końcówce gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale w decydującym momencie zabrakło im skuteczności.