Udany rewanż

RCZ
W Gdowie na boisku piłkarskim Zagajów gospodarz obiektu - który gra w klasie C - podejmował Gdovię (kl. A). Tym razem nie było niespodzianki, sparingowe derby skończyły się zwycięstwem Gdovii 2-0. Tym samym zrewanżowała się ona za porażkę z początku stycznia.

Debiut 15-latka

Tym razem przez 80 minut (grano 2x40 minut) przewaga należała do gości. Inna sprawa, że Zagaje wystąpiły w składzie dalekim od optymalnego. Warto wspomnieć o dwóch nowych twarzach w Gdovii. Grał w niej obrońca Adam Karcz, który zastanawia się nad przenosinami z Raby Dobczyce. Jednak uwagę nielicznych kibiców skupił inny zawodnik. Swój debiut w I drużynie zaliczył zaledwie 15-letni Mateusz Gądek. Do tej pory grał na pozycji stopera w juniorach Gdovii. Tym razem wystąpił na prawej obronie i spisał się nieźle. Widać, że drzemią w nim duże możliwości.
   ZAGAJE Gdów - GDOVIA 0-2 (0-1):**0-1 Palonek 35, 0-2 Małek 60.

Zwycięska drużyna grała w składzie:** Jurek - Karcz, Kocemba, Małecki, Stopa - Pucek, Palonek, Strama, Wąsowicz - Ząbczyński, Stokłosa oraz Gądek, Mętel, Strojek, Świątko.