Udany start najmłodszych krakowskich karateków w Lublinie

Jerzy Filipiuk
Archiwum Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego
15 medali zdobyła ekipa Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego podczas XXV turnieju mikołajkowego dla dzieci, który odbył się w Lublinie.

Pierwsze miejsca zajęli: Natalia Barańska, Małgorzata Cieślak, Michał Czapnik, Wiktoria Krawiec, Daniel Łaskarzewski, Joanna Łyżwińska, Eliza Piszczek, Jagoda Słoniewska, Kamil Zięba i Nina Zięba.

Na drugich pozycja uplasowali się: Antoni Czechowski, Ewa Czechowska, Zuzanna Czapnik i Mateusz Maciejowski. Na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Liszka.

W turnieju wzięło udział około 300 zawodniczek i zawodników z 7 klubów. Święty Mikołaj przyniósł dzieciom paczki ze słodyczami i owocami.