Udany start Pogoni

Pogoń: K. Pardała - Miernik, Zakrocki, Cholewa, Makowski - Pluta (Makola), Mrzygłód (Czechowicz), Musiał (P. Pardała), Piotrowicz (J. Karbowniczek) - Galus, Ząbek.

W klasie C

Pogoń - Polonia Więcławice 3-1 (2-0). Bramki: Mrzygłód, Galus i Ząbek. Sędziował Jan Moskal.
 Od początku przewaga należała do gospodarzy, którzy przed przerwą zdobyli dwie bramki. Najpierw Mrzygłód okazał się najsprytniejszy w zamieszaniu podbramkowym, a niedługo potem wynik podwyższył efektownym "szczupakiem" Galus. Po zmianie stron rywale nieco przycisnęli, jednak zdołali strzelić tylko honorową bramkę. Wynik ustalił strzałem głową Ząbek. Ten sam zawodnik mógł uzyskać jeszcze jednego gola, ale przestrzelił z najbliższej odległości.
 Wielmoża - Wierzbowianka 4-0 (3-0).**Wierzbowianka:** M. Maj - Caba (Libura), Nowak, Panek, K. Maj - Zawalonka, Cerek (Saltarski), Kłosowski, P. Siemiński - Stańczyk, R. Podedwórny (Ł. Siemiński).
 Zawodnicy Wierzbowianki bardzo się starali, jednak ambitna postawa nie wystarczyła do wywiezienia korzystnego wyniku z Wielmoży. "Rywale wygrali, bo byli lepiej zorganizowani, mieli poukładaną grę", powiedział po meczu trener Wierzbowianki Jan Chaberski. W pierwszej odsłonie najlepszą okazję bramkową zmarnował P. Siemiński, który z kilku metrów strzelił nad poprzeczką. W drugiej połowie goście mogli zdobyć dwie bramki, ale tym razem "setki" zmarnował Stańczyk.