Ukarana pewność siebie

JABU
1-0 Mrózek 20 (karny), 2-0 Pasionek 25, 2-1 Piasecki 64, 2-2 Piotrowicz 68. Sędziował Witold Romanowski z Suchej Beskidzkiej. Żółte kartki: Pasionek, P. Wójcik - Fijak, Jopek. Widzów 400.

Orkan Szczyrzyc - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 (2-0)

Orkan: Dudzik 5 - D. Nowak 5, Wyroba 5, P. Wójcik 4 (80 Tafel) - Lekki 6, Stoch 6, Malinowski 7, Mrózek 6, Abram 5 (61 Jurkiewicz) - Cheba 5, Pasionek 7.
   Dąbrovia: Dunajko 7 - Jopek 6, Dzięgiel 6, Sowa 6, Cielczyk 6 - Piotrowicz 7, Piasecki 8, Ogara 6, Cholewa 6 - Fijał 6 (85 Światłowski), Wiśniowski 6.
   Goście przyjechali do Szczyrzyca w zaledwie dwunastoosobowym składzie, do tego mocno odmłodzonym. Orkan szybko osiągnął zdecydowaną przewagę. W 14 min Stoch ładnym strzałem z dystansu trafił w poprzeczkę. Sześć minut później w polu karnym sfaulowany został Pasionek. "Jedenastkę" wykonał Mrózek. Bramkarz przyjezdnych wyczuł jego intencje, ale nie zdołał wybić silnie uderzonej piłki. Chwilę później z prawej strony dośrodkowywał Nowak, a Pasionek uprzedził bramkarza celną główką i było 2-0. Dąbrovia nie zamierzała się poddawać. Najlepszą sytuację miał Dzięgiel, ale jego strzał złapał Dudzik.
   Po przerwie Orkan grał bardzo słabo. Widoczne było lekceważące podejście do rywala. Tymczasem w 64 min Piasecki wygrał pojedynek z Dudzikiem, a chwilę potem strzałem z 25 metrów wyrównał Piotrowicz. W końcówce gospodarze, których ambicja została mocno podrażniona, zaatakowali. Znakomitych okazji nie wykorzystał jednak Lekki i Malinowski.