Unihock w fotelu lidera

MZ
UNIHOKEJ. W pierwszym pojedynku dwunastej kolejki podhalańskiej ligi unihokeja obrońcy tytułu Freelancer Team nie mieli najmniejszych kłopotów z ograniem najsłabszej w lidze drużyny Góral Team.

Dużo bardziej zacięte były dwa pozostałe pojedynki. AND Grafika sprawiła sporą niespodziankę ogrywając wyżej sklasyfikowaną w tabeli drużynę Vetrex Górale 4-3. Nie mniej emocji dostarczyło starcie Elity z Unihock Team. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 3-3. Drugą część lepiej zaczęła Elita strzelając kolejno dwa gole, ale po chwili Unihok odpowiedział trafieniem Jarosława Lecha. Wyniki 5-4 utrzymywał się aż do ostatniej minuty i kiedy wydawało się, że nie ulegnie już zmianie sprawy w swoje ręce wziął lider Unihock Artur Burkat. Były reprezentant Polski najpierw na 29 sekund przed upływem regulaminowego czasu gry doprowadził do wyrównania a po kolejnych 4 sekundach potężnym strzałem z dystansu zapewnił swojej drużynie wygraną, która jednocześnie zagwarantowała Unihockowi pozycję lidera tabeli.

WYNIKI

Góral Team - Freelancer Team 1-10 (0-5), Bierówka - Kulesza 3, Ślusarek 3, Król, Firek, Hamrol.

Góral Team: Jędrol - P. Konieczko, P. Waligórski, R. Bierówka, M. Waligórski, Jędrol, Krawczyk, K. Konieczko, Klimek, Galas, Nykaza.

Freelancer: Denenfeld - Król, Ślusarek, Kulesza, Firek, Homrol.

AND Grafika - Vetrex Górale 4-3 (2-1), Lipkowski 2, Bącal, Borkowski - B. Kalata 2, Zientara.

AND: Bizub - Bącal, Borkowski, Karecki, Kolasa, Lipkowski, Wsolak, Barszczewski

Górale: Niedośpiał - Podraza, Knurowski, Ciapała, Kos, B.Kalata, W. Kalata, Zientara, Półtorak.

Elita Blast - Unihock Team 5-6 (2-2), Dzioboń 2, Kwak, Garb, Daniel - Burkat 2, Lech 2, Pala 2.

Elita: Batkiewicz - Bocheński, Garb, Kwak, Daniel, Dzioboń, R.Sulka, K.Sulka

Unihock: Szewczyk-Burkat, Lech, Panczakiewicz, Pala, Pieprzak, Babiak, Fryźlewicz.

1. Unihock 12 25 81-44

2. Chupacabras 12 25 66-50

3. Górale 12 21 61-58

4. Freelancer 12 19 78-73

5. Elita 12 18 89-66

6. AND Grafika 12 16 66-64