Unik Olisadebe

Powiedzieli po meczu.

Po 1-1 w Bukareszcie

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Engel, remis 1-1 w towarzyskim meczu w Bukareszcie uznał za wynik korzystny.
 Trener Jerzy Engel: - To dobry wynik z drużyną, która w ostatnich latach była znacznie wyżej notowana od nas. Przyznam, że bardzo się denerwowałem, zwłaszcza gdy Iwan i Olisadebe nie wykorzystali dwóch świetnych sytuacji. Zespół grał znakomicie pod koniec pierwszej połowy i przez pierwsze 20 minut drugiej. Myślę, że debiut Olisadebe w kadrze był bardzo udany.
 Najlepszym komentarzem do jego gry była postawa rumuńskiej publiczności, która początkowo przyjmowała go wrogo, a gdy zdobył gola, zgotowała mu owacje na stojąco. Popełniliśmy parę błędów, ale mieliśmy szczęście, że Rumuni ich nie wykorzystali. To jest cena otwartej gry, jaką się prowadzi, dążąc do wyrównania. Rumuni w końcówce zdecydowanie przycisnęli i mieliśmy dużo szczęścia, że nie straciliśmy bramki. Uważam, że zespół jest już odpowiednio przygotowany do eliminacji mistrzostw świata. Zdarzają się jednak jeszcze proste błędy.
 Trener Rumunii Laszlo Boloni: - Polacy zagrali całkiem nieźle, byli dobrze przygotowani technicznie i fizycznie. Muszę przyznać, że to my jednak mieliśmy więcej sytuacji i byliśmy bliżsi zwycięstwa.
 Niestety, nikomu z przedstawicieli mediów nie udało się po meczu porozmawiać z bohaterem spotkania, Olisadebe. Czarnoskóry napastnik unikał jak mógł dziennikarzy, szybko wsiadł do autobusu.
 Kierownik drużyny, Tomasz Koter, tłumaczył go tym, że ma obłożony lodem obolały bark i nie może się ruszać.