UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców

UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców

DM

Aktualizacja:

Oto kilka ważnych informacji, które pomogą zdobyć jak najwięcej głosów dla Twojego dziecka w akcji UŚMIECH DZIECKA 2019.
Instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki można znaleźć na: www.gazetakrakowska.pl/usmiech


WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Zdjęcia dzieci wybierzemy osobno w miastach i powiatach, w kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
  • Głosowanie rozpocznie się w środę, 3 lipca 2019 r. o godz. 12.00
  • Zdjęcia dzieci można przesłać do piątku, 12 lipca 2019 r.
  • Głosowanie będzie trwać do środy, 31 lipca 2019 r. do godz. 22.


JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale dziecka w akcji. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem dziecka zgłoszonym do akcji oraz z instrukcją głosowania. Napisz, że Twoje dziecko może trafić na okładkę gazety - znajomi na pewno chętnie na nie zagłosują
  • zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania posta, dziękuj za komentarze i odpowiadaj na nie - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!

GRAFIKI NA FACEBOOKA

Dla rodziców dzieci biorących udział w akcji przygotowaliśmy zachęcające do głosowania grafiki do publikacji na Facebooku.
* * *

KLIKNIJ i pobierz grafiki


Rodzice dzieci zgłoszonych w późniejszym terminie mogą zamówić grafiki indywidualnie dzwoniąc pod nr tel. 501431014 lub wysyłając e-mail na adres: plebiscyt.krakow@polskapress.pl.
* * *

MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Rodzic dziecka biorącego udział w plebiscycie może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nie głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela:
Urszula Szarlej
tel. 501431014 (pon.-pt. w godz. 9-16)
e-mail: plebiscyt.krakow@polskapress.pl


Życzymy wielu głosów!


Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

MISTRZOWIE HANDLU - Głosowanie zakończone. Zobacz, kto zwyciężył!

MISTRZOWIE HANDLU - Głosowanie zakończone. Zobacz, kto zwyciężył!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Trwa głosowanie!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Trwa głosowanie!