Jedność: Hałat - Łodziana, Kudzia, Figura, Błachut - K. Świniański, M. Urbaś, Noga, Semla (46 Rozmus 67 Syc) - Brandys, J. Świniański.

Jedność Wieprz - Soła Kobiernice 1-1 (0-0)

0-1 Sadlik 80, 1-1 J. Świniański 87. Widzów 200.
 Soła: Kubiczek - Kaczmarski, Wołoszyn, Witkowski, Nowicki - Żelichowski, Filimowski, Fabia, Smolarek - Żurek (76 Sadlik), Iskierka.
 Był to typowy mecz walki. - Szkoda, że do przerwy nie udało nam się zdobyć gola, bo okazji mieliśmy kilka - mówił po meczu trener Soły Włodzimierz Gąsiorek. Kiedy do końca spotkania brakowało 10 minut, wprowadzony na boisko Sadlik wykorzystał prezent Łodziany, który wprowadzając piłkę do gry nastrzelił go, a ten wygrał pojedynek z Hałatem. Remis dla gospodarzy uratowali bracia Świniańscy. Z wolnego z prawej strony zagrywał Krzysztof, a Jacek głową dopełnił formalności. (ZAB)

Śrubiarnia Żywiec - Podhalanka Milówka 2-1 (2-1)

0-1 Bułka 17, 1-1 Habdas 22, 2-1 Kantyka 32. Żółte kartki: A. Jura, Kozieł, Rybarski - Salachna, Bułka. Widzów 100.
 Śrubiarnia: Marszałek - Bąk, A. Jura (70 Dziedzic), Kudzia, Kozieł - Kantyka, Nędza, M. Jura, Gąsiorek (90 Okrzesik) - Habdas, Rybarski.
 Podhalanka: Wojnar - Kania, Kręcichwost, Śleziak, Bułka - Pajestka, M. Lach (46 Salachna), Kolanko, Gołek (75 Rączka) - P. Lach, Tetłak (67 Bobrowski).
 W 17 minucie oślepiony słońcem Gerard Marszałek wypuścił piłkę z rąk, z czego nie omieszkał skorzystać Bułka. Pięć minut póęniej Zbigniew Habdas z 7 metrów przelobował Wojnara. Odbitą piłkę od poprzeczki dla pewności do bramki wepchnął Gąsiorek, ale sędzia boczny wcześniej sygnalizował, że piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową. Wynik meczu ustalił Kantyka, któremu z rzutu wolnego dokładnie zagrał Kozieł. Zwycięstwo miejscowych mogło być jeszcze bardziej okazałe, gdyby Gąsiorek potrafił wykorzystać dwie sytuacje sam na sam.
 Kierownictwo Śrubiarni Żywiec składa wyrazy współczucia Wiślance Grabie Kraków, która ucierpiała wskutek ostatniej powodzi. Stamtąd wywodzi się ich piłkarz Adam Kantyka. (ZAB)
 W pozostałych meczach: LKS Czaniec - CZarni/Góral II Żywiec 2-1 (1-0) Płonka, Śleziak - Kucharczyk, Sokół Zabrzeg - Spójnia Zebrzydowice 5-1 (3-1) Furtok 2, Machowski, Grzesik, Wizner - G. Brychcy. Zapora Porąbka - Beskid II Skoczów 4-0 (1-0) T. Majdak 2, Konieczny, Pszczółka. Cukrownik Chybie - LKS Bestwina 3-3 (0-0) Ochodek, Ł. Folek, Stokłosa - Łysoń 2, Kubok. Kończyce Małe - Kuęnia Ustroń 0-4 (0-2) Pietrzyk, Sikora, Sałkiewicz, Husar. Orzeł Kozy - Kontakt Czechowice Dziedzice 4-2 (0-1) Borowy 2, Szlachta, Duęniak - Pokusa, Balon.