V liga - Tarnów

KRIS-Szreniawa: Gawąd - P. Motak, Hołyst, Brak, Kruczek - Kamiński, Ponisz (60 Czekaj), Sowiński, Krzywda (60 M. Motak) - Karcz, Tokarczyk.

KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz - Łęgovia Łęg Tarnowski 2-0 (0-0)

1-0 Karcz 52, 2-0 Czekaj 88. Sędziował J. Nosek z Tarnowa. Żółta kartka Baster. Widzów 300.
 Łęgovia: J. Niziołek - Kardaś, P. Niziołek, Kobos, Baster - Kania, Ptaśnik, Mikos, Hajnysz - Kłęk (63 Z. Pilarczyk), Sadowski (54 Chłopek).
 Po zwycięstwie odniesionym w niedzielę w Cikowicach, także i w debiucie przed własną publicznością piłkarze z Nowego Wiśnicza zainkasowali komplet punktów. Już w 22 min bliski zdobycia bramki był Kamiński, jego strzał padł jednak łupem J. Niziołka. Trzy minuty póęniej, po przymiarce Karcza, gości przed utratą bramki uratowała poprzeczka, zaś w 34 min napastnik KRIS-Szreniawy posłał piłkę obok słupka. Pierwsza bramka była efektem indywidualnej akcji Karcza. W 52 min przejął on piłkę w okolicach linii pola karnego, minął trzech obrońców i strzałem z 7 m w "długi" róg zmusił do kapitulacji bramkarza gości. Niewiele brakowało, aby trzy minuty póęniej było 2-0. Po faulu na P. Motaku wykonujący rzut wolny Brak trafił jednak w słupek. Wynik meczu ustalony został niemal tuż przed jego zakończeniem. W 88 min Czekaj zdecydował się bowiem na strzał z 30 m, po którym J. Niziołek mógł tylko wzrokiem odprowadzić piłkę zmierzającą wprost w "okienko" jego bramki. (STM)

Dunajec Zbylitowska Góra - Pogoń Biadoliny Radłowskie 1-2 (1-0)

1-0 Sobyra 21, 1-1 M. Góral (z karnego) 57, 1-2 Trytek 71. Sędziował D. Mucha z Bochni. Żółte kartki: Sobyra - Hajnysz. Widzów 150.
 Dunajec: Klich - S. Tutaj, Krakowski, Magiera, Mikołajczak - Jewuła (46 J. Tadel), Bobro, Foszcz, Molczyk (46 Kazimierz Tadel) - Sobyra, Madej.
 Pogoń: Gadziała - Gąsiorek, Hajnysz, Zabawa, M. Góral - Baka (25 Kawa, 46 Kargul), Wolnik, S. Pałka, Wójcik - Dębosz, Bodzioch (70 Trytek).
 Od pierwszych minut do zdecydowanych ataków ruszyli przyjezdni. Już w 4 min Wolnik z 16 m posłał piłkę w poprzeczkę, chwilę potem po rzucie wolnym groęnie główkował zaś Zabawa. Pierwszą bramkę zapisali jednak na swoje konto piłkarze Dunajca. W 21 min Mikołajczak przerzucił piłkę na lewą stronę boiska, a Sobyra uderzeniem z 10 m zaskoczył Gadziałę. Przez kolejnych dziesięć minut więcej z gry mieli podbudowani strzeleniem bramki gospodarze, w końcówce pierwszej odsłony znów mocniej przycisnęła jednak Pogoń. Na efekty bramkowe swojej przewagi goście musieli jednak czekać do drugiej połowy, kiedy to po zmianach w składzie gra Pogoni zaczęła się bardziej zazębiać. W 57 min Magiera nieprzepisowo zdaniem sędziego zatrzymał w polu karnym Bodziocha (gospodarze mieli spore zastrzeżenia do tej decyzji) i M. Góral doprowadził z rzutu karnego do wyrównania. Zwycięska dla Pogoni bramka padła w 71 min. Po dośrodkowaniu Dębosza Klich sparował co prawda uderzenie Kargula, wobec dobitki dopiero co wprowadzonego na boiska Trytka nie miał już jednak najmniejszych szans. W ostatnich dziesięciu minutach gospodarze rzucili się do odrabiania strat, nie zdołali jednak pokonać bramkarza gości. (STM)

Dunajec Zakliczyn - Gosławice 0-1 (0-0)

0-1 Pożdał 61. Sędziował P. Pokrywczyński z Żabna. Żółta kartka K. Batko. Widzów 100.
 Dunajec: Słowik - Bolechała (65 Motak), A. Sobol, Gołąb, Gdowski - Kozub (46 Jarosz), Potok (80 Sukman), Kuna (55 Sorysz), Michalik, Więcek.
 Gosławice: Smęda - Mleczko, Fudalej, Skóra, S. Tokarz - Pożdał (65 Radliński), Kuczek (75 Zegarek), Wróbel, Rzepski, K. Batko (85 Sułek), Bysiek.
 Było to dziwne spotkanie. Niemal cały czas przewaga w nim należała bowiem do zespołu Dunajca, ostatecznie komplet punktów trafił jednak do Gosławic. W 26 minucie Michalik niecelnie przymierzył z 15 m, zaś w 28 min zawodnik ten dokonał rzadkiej sztuki, z 10 m nie trafiając do pustej bramki. Po godzinie gry zbyt słabo uderzył na bramkę gości Potok. W odpowiedzi Mleczko pociągnął z piłką po skrzydle, a po jego podaniu Pożdał uderzeniem z 8 m zmusił do kapitulacji Słowika. Była to jedyna groęniejsza akcja ofensywna przeprowadzona przez gości, którzy nastawili się tego dnia głównie na obronę własnej bramki. Ostatnie minuty spotkania przyniosły ciągły napór miejscowych, w ich szeregach wyraęnie widać było jednak brak "rasowego" napastnika, stąd też Smęda zachował czyste konto bramkowe. Dla gości było to drugie w tym sezonie zwycięstwo, Dunajec poniósł natomiast drugą z rzędu porażkę.
(STM)
 W pozostałych meczach: Wisła Szczucin - Metal Tarnów 3-1 (1-0). K. Będkowski 4, 47, Chrabąszcz 56 - Marek 69, Rzezawianka Rzezawa - Strażak Mokrzyska 3-1 (1-1). M. Czesak 45, Biernat 48, Kurek (karny) 80 - Miguła 21, Orzeł Dębno - Ciężkowianka 3-0 (1-0). Buch 19, 87, Piotrowski (karny) 56, Pogórze Pleśna - Odporyszów 0-2 (0-0). Sadko 60, 89, Orzeł Cikowice - Nowa Jastrząbka 1-1 (1-0). Kasprzyk 44 - Płaczek (karny) 55.