Vaclav Milik i Patryk Wojdyło jeździli na Wyspach. Jak wypadli?

bell
Vaclav Milik nie narzeka na brak startów. W sobotę kapitan watahy wywalczył awans do Tauron Speedway Euro Championship Challenge. W turnieju eliminacyjnym w Krsko  zajął  3. miejsce
Vaclav Milik nie narzeka na brak startów. W sobotę kapitan watahy wywalczył awans do Tauron Speedway Euro Championship Challenge. W turnieju eliminacyjnym w Krsko zajął 3. miejsce Archiwum
W poniedziałek w angielskiej Premiership zaplanowane były trzy mecze, ale odbyły się tylko dwa, bo trzeci został odwołany z powodu opadów deszczu. W obu startowali zawodnicy Cellfast Wilków – Vaclav Milik i Patryk Wojdyło.

W spotkaniu Belle Vue Aces z Birmingham Brummies wygranym przez „Asy” 57:33, w zespole gości wystąpił Czech Vaclav Milik, który w sześciu wyścigach zdobył sześć punktów (3,2,d,-,0,0,0).

W drugim pojedynku Ipswich Witches rozbiło po 10. biegach, bo tyle udało się rozegrać, gdyż padający deszcz sprawiał, że tor był coraz bardziej niebezpieczny, osłabione King's Lynn Stars 37:23. Dwa upadki zanotował Patryk Wojdyło. Żużlowiec krośnieńskiej drużyny wywalczył 4 oczka (3,w,1,w). Goście za kontuzjowanego Tobiasza Musielaka stosowali zastępstwo zawodnika.

Odwołany został mecz Oxford Spires vs. Leicester Lions.

We wtorek o godzinie 17 w Krośnie zaplanowane jest kolejne spotkanie U24 Ekstraligi: ORLEN Cellfast Wilki Krosno zmierzą się z Motorem Lublin