W ósmej kolejce Wieczysta wreszcie wywalczyła swój pierwszy punkt

ART
Tomasz Jedynak (z przodu) zdobył dwa gole dla olkuszan
Tomasz Jedynak (z przodu) zdobył dwa gole dla olkuszan artur bogacki
Trzy pierwsze drużyny w tabeli zgodnie wygrały swoje mecze. Odskoczyły tym samym Grębałowiance, która przegrała z wiceliderem Michałowianką.

Trzy Korony Żarnowiec - Prądniczanka Kraków 0:3 (0:2)

W I połowie dwie centry A. Kawy strzałem głową sfinalizował Jeleń. Po przerwie za faul na nim z boiska wyleciał bramkarz Ł. Paczyński, a wkrótce trafił Marek i stało się jasne, że to goście wygrają

Bramki: 0:1 Jeleń 22, 0:2 Jeleń 44, 0:3 Marek 56.

Trzy Korony: Ł. PaczyńskiI[55] - Krupa, K. Hajduga (65 P. Capiga), A. Jaros, B. Kiesiewicz - G. Jaros, M. Hajduga, Żarnowiecki (46 Lewandowski), Czekaj, Owczarski - K. Karoń (72 K. Capiga).

Prądniczanka: Misiak - BąkI (80 A. Wieczorek), Gruca, Marek, Kania - A. Kawa, Jeleń (75 Zawalonka), Kękuś (60 Pieniążek), Rojek, Mroczka (70 Ł. Kawa) - Obrzut.

Sędziował: Kamil Sikora.

Widzów: 30.

Clepardia Kraków - Węgrzce 1:2 (1:1)

Clepardia prowadziła po "główce" Mierzwy, ale szybko wyrównał efektownym strzałem Witko (z 23 m, piłka odbiła się od spojenia, ziemi i słupka). Zwycięskiego gola zdobył Kubiak, po akcji Antasa.

Bramki: 1:0 Mierzwa 18, 1:1 Witko 20, 1:2 Kubiak 79
,
Clepardia: Sajdak - Rębisz, Turek, Gągol, Machnik (46 Motak) - DziurdziaI, Wach (80 Kratky), KwaśnyI (65 Gumula), Sieniawski, Błasiak (46 Wojniak) - MierzwaI.

Węgrzce: Kusak - Pacyga, Słota, Brzeski, Lipowiecki - Witko (73 Sikora), Kok (62 Antas), Kubiak, Górski, BażantI (62 Cichy) - Zieliński (80 Białkowski).

Sędziowała: Daria Listwan.

Widzów: 100.

Grębałowianka Kraków - Michałowianka Michałowice 0:1 (0:0)

Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Zwycięskiego gola w 76 min zdobył M. Kowalski, który po rzucie wolnym przelobował głową bramkarza.

Bramka: 0:1 M. Kowalski 76.

Grębałowianka: Ligara - S. KowalskiI, Jańczyk, K. Wilk, Klęk - Lampart (80 S. Gregorczyk), KrawczykI, Rajca, PietruszewskiI (78 Socha) - M. Kwater, Pikuła.

Michałowianka: Miśkiewicz - Soja, M. Kowalski, Jabłoński, Soboń - M. Wilk, JurekI, Cyganek, Kozak - Grzegórzko (46 Michalski), Sane.

Sędziował: Maksymilian Imioło.

Widzów: 250.

Olkusz - Przemsza Klucze 4:0 (1:0)

Tuż przed przerwą w zamieszaniu Szczypciak dobił obroniony strzał z bliska Jedynaka. Na początku II połowy ten ostatni szybko zdobył dwa gole (dobitka oraz "główka"), co załatwiło sprawę.

Bramki: 1:0 Szczypciak 41, 2:0 Jedynak 48, 3:0 Jedynak 53, 4:0 Mrożek 82.

Olkusz: Dynerowicz - NowakI, Banyś, Gajowiec, SzwedI - Zysk (80 Kazek), Boś (90 Kajda), Mrożek, Czapnik - Szczypciak, Jedynak (88 Tieleszewski).

Przemsza: T. Majcherkiewicz (74 Sadkowski) - Smętek, Ziębiński, Guguła, Kocjan - Motyl (46 Słaboń), F. Wołkiewicz, Stach, Mucha, G. Majcherkiewicz (71 Sokołowski) - Spurna.

Sędziował: Piotr Kubiczek.

Widzów: 70.

Bronowianka Kraków - Piliczanka Pilica 2:3 (0:1)

Na początku meczu świetne okazje dla gospodarzy zmarnowali Gzyl i Dachowski. W II połowie Bronowianka dwukrotnie zbliżała się, ale nie udało jej się zdobyć punktu.

Bramki: 0:1 Goncerz 35, 0:2 Dudkiewicz 47, 1:2 Gzyl 54, 1:3 J. Nowak 59, 2:3 Kowalczyk 72.

Bronowianka: Wójcik - Maroszek, Kubik, MałodobryI, Kowalczyk - Stec, Onderka (55 Socha), Kiełbus, Dachowski, Łukawski (60 Żerdecki) - Gzyl.

Piliczanka: M. Kantor - A. Kukułka, Hys, Goncerz, CzapnikI - Osmenda (75 Musialski), M. WęglarzI, Tokarski (60 Słowik), T. Kukułka, J. NowakI - Dudkiewicz.

Sędziował: Kamil Januszek.

Antrans Leśnik Gorenice - Wieczysta Kraków 1:1 (0:0)

Pierwszy punkt w sezonie Wieczystej. Objęła prowadzenie, ale po chwili straciła M. Bursę (czerwona kartka za zagranie piłki ręką w polu karnym) i wyrównującą bramkę.

Bramki: 0:1 Dąbrowski 55, 1:1 Szymczyk 61 karny.

Antrans Leśnik: Wesołowski - ByczekI (70 Bartusik), Kozak, P. Kondek, Szymczyk - Kardynał, Baran, Cudejko, Nawrot, Szewczyk - Kurkowski.

Wieczysta: Małek - J. Świątek, Fromont, StrojekI, M. BursaI[60] - Kozłowski (90 Grocholski), Tesznar, Dąbrowski, Pietrzak - Banachowicz, PantołI (62 Heretyk).

Słomniczanka Słomniki - Zieleńczanka Zielonki 2:3 (2:1)

Bohaterem został Żywczak, którego dwa gole po indywidualnych akcjach przechyliły szalę na korzyść Zieleńczanki.

Bramki: 1:0 Krawiec 10, 1:1 Mitka 15, 2:1 Krawiec 36, 2:2 Żywczak 67, 2:3 Żywczak 82.

Słomniczanka: Kozub - Tochowicz, Styczeń, Burzyński, P. Kubuśka - M. Kubuśka (70 Konieczny), BiałkoIII[70], P. Ciałowicz, Krawiec, Waśniowski - Adamek.

Zielańczanka: Szcześniewski - Żywczak, BulakI, DragoszI, Baran - Domagalski, Małek (20 Pytel, 60 Szpetnar), Rożek, Gładysz, Katarzyński - Mitka.

Sędziował: Paweł Bagan.