W rytmach zumby będą wspierać bezdomne psy

W rytmach zumby będą wspierać bezdomne psy

Marzena Rogozik

Dziennik Polski 24

Dziennik Polski 24

W rytmach zumby będą wspierać bezdomne psy
Akcja. Wielki charytatywny maraton zumby rozpocznie się w sobotę w hali Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej. Pasjonaci tańca połączą przyjemne z pożytecznym, a cały dochód z imprezy przeznaczą na zakup karmy.
W rytmach zumby będą wspierać bezdomne psy
Już w sobotę 19 marca halę UE wypełnią energetyczne rytmy zumby dzięki twórcom największej w Polsce akcji „Karmimy psiaki” niosącej pomoc bezdomnym zwierzętom w 16 schroniskach w całym kraju.

Zbiórka pieniędzy na karmę, puszek z jedzeniem dla psów i zabawek dla zwierząt odbędzie się podczas Wielkiego Charytatywnego Fluomaratonu Zumby, drugiego takiego maratonu w Krakowie. Organizatorzy łączą to, co modne, czyli fitness, z tym, co potrzebne - pomocą dla bezdomnych zwierząt.

Do tej pory działacze akcji „Karminy psiaki” przekazali do schronisk ponad 16 tys. kilogramów karmy i adoptowali ponad 500 psów. Na pierwszy krakowski maraton zumby dla psiaków w listopadzie 2014 uczestnicy przynieśli 100 kg karmy i zebrali prawie 2 tys. zł na potrzeby schronisk. - W pierwszym krakowskim maratonie wzięło udział 200 osób, a jutro będzie ich prawie 500 - podkreśla Sylwia Czisnok, organizatorka wydarzenia.

Dochód z biletów wstępu zostanie przekazany na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla schronisk w całej Polsce. Karma i zabawki, które uczestnicy maratonu przyniosą ze sobą w sobotę, zostaną przekazane dla psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo