W zaległym spotkaniu 10. kolejki Podhale Nowy Targ zremisowało 2:2 w Lublinie z Motorem

(MZ)
III liga piłkarska. Po 1. połowie Podhale prowadziło 2:0. Najpierw w 42 min faulowany w polu karnym Motoru Taras Jaworski sam wymierzył sprawiedliwość, a w 44 min Wojciech Dziadzio sfinalizował kontrę.

Motor Lublin - Podhale Nowy Targ 2:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Jaworski 44 karny, 0:2 Dziadzio 45, 1:2 Szpak 66, 2:2 Gieraga 68 karny.

Motor: Socha - Dykyy (83 Kato), Gieraga, Tadrowski, Kowalczyk - Michota (46 Sysz), Kaczmarek, Stachyra (83 Falisiewicz), Tymosiak - Piekarski, Szpak (88 Paluch).

Podhale: Al Ani - Basta, Bedronka, Mikołajczyk, Zając - Komorek, Ligienza (73 Nawrot), Jaworski, Świerzbiński, Piwowarczyk (70 Czubin) - Dziadzio (78 Pająk).

Żółte kartki: Szysz, Dykyy, Piekarski - Al Ani, Bedronka, Jaworski. Czerwona: Szysz (90, za dwie żółte).

W 2. połowie szturmujący nowotarską bramkę gospodarze zdołali odrobić straty. W odstępie 120 sekund - między 66 a 68 min - do bramki trafiali Damian Szpak, który wygrał pojedynek z Kaisem Al Anim oraz Artur Gieraga z rzutu karnego (ręka Adriana Ligienzy).