Wakacje z ping-pongiem

JOL
Tym razem do rywalizacji zgłosiło się 30 osób. Najmłodszą uczestniczką zawodów była 7-letnia Kinga Piotrowska, a najstarszym ponad 70-letni Tadeusz Kanas.

Koźmice Wielkie

W Koźmicach Wielkich odbył się drugi wakacyjny turniej tenisa stołowego, zorganizowany przez działaczy UKS "Magnum". Letnie rozgrywki cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
   Drugi z cyklicznych turniejów wygrał Piotr Michałowski, który prowadzi w klasyfikacji generalnej dorosłych wyprzedzając Ryszarda Kuśnierza oraz zajmujących ex aequo trzecie miejsce Tadeusza Kanasa juniora i Grzegorza Wróbla.
   Wśród dziewcząt (kategoria uczennic szkół podstawowych) najlepsza okazała się Karolina Zimnicka; trzecie miejsce zajęła liderka klasyfikacji generalnej Kinga Sitko. Wśród chłopców zwyciężyli ex aequo Michał Piąstka i Adrian Koza, w kategorii gimnazjalnej triumfował z kolei Grzegorz Jania.
   Trzeci wakacyjny turniej odbędzie się dzisiaj. Początek rywalizacji o godz. 16. (JOL)