Walczyli i mają remis

(ANMI)
II liga piłkarska. Połowicznie zadowoleni po sobotnim meczu z Nadwiślanem Góra są piłkarze Can-Packu Okocimskiego Brzesko. Mają punkt, strzelili bramki, ale wciąż czekają na wygraną.

Jeżeli nie ma co się lubi, to się lubi co się ma – tak o podziale punktów z beniaminkiem mogą powiedzieć „Piwosze”. Z Nadwiślanem wcale nie byli pewni zdobycia punktu. Przegrywali już 0:2, ale wyrównali Za to trzeba pochwalić drugoligowca. Do poprawki wciąż jest jego postawa w defensywie. Po końcowym gwizdku sędziego przyznawali to sami zawodnicy.

– _W pierwszej połowie prowadziliśmy grę, ale to rywal zdobywał bramki. Padły po błędach młodzieżowców. Czuję się również za nie odpowiedzialny. Naszą grę poprawiliśmy w drugiej połowie. W przerwie mocno się mobilizowaliśmy. Rywale nic wielkiego nie pokazali. Oddali zaledwie dwa strzały z dystansu, a __potem się bronili _– oceniał Sylwester Tokarz, młody defensor „Piwoszy”.

Z końcowego wyniku nie był zadowolony golkiper Can-Packu Okocimskiego Aleksander Kozioł. – Rezultat nie jest sprawiedliwy. Gole sami sobie strzeliliśmy. Mimo niesprzyjającego wyniku pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Walczyliśmy i doprowadziliśmy do wyrównania. Nie wygraliśmy co było naszym celem, ale trzeba się cieszyć, że przełamaliśmy naszą fatalną ostatnią serię dwóch z rzędu porażek 0:3. W końcu też zaczęliśmy trafiać do siatki rywala. Musimy nadal pracować nad stałymi fragmentami gry, po __nich właśnie straciliśmy bramki – twierdził bramkarz.