Tomasz Bochenek
Wanda Kraków - Polonia Środa Wielkopolska
Wanda Kraków - Polonia Środa Wielkopolska Tomasz Bochenek
W meczu 1/32 finału piłkarskiego Pucharu Polski kobiet Wanda Kraków uległa Polonii Środa Wielkopolska 0:4. W środowy (3 listopada) wieczór na stadionie Prądniczanki nowohucki II-ligowiec w pierwszej połowie dzielnie stawiał czoła liderowi I ligi. Jednak w 45 minucie Julia Mikołajczak dała przyjezdnym prowadzenie, a pod koniec spotkania Polonia wyśrubowała wynik. Mikołajczak uskładała hat-trick, a ostatnią bramkę zdobyła Klaudia Nogalska. ZDJĘCIA >>>>>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Wanda Kraków - Polonia Środa Wielkopolska 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Mikołajczak 45, 0:2 Mikołajczak 68 0:3 Mikołajczak 79, 0:4 Nogawka 86.
Wanda: Piechnik - Rusek, Ferenc, Krzysztoń, Kozicka, Fiałek, Dudek, Stachurska, Staszczak (77 Bętkowska), Kaźmierowska, Nazarko (65 Kasperek). Trener: Krzysztof Szot.
Polonia: Parecka - Falkowska, Drożak, Ratajczak, Szewczyk (46 Nowak), Grońska (83 Grzybowska), Nogalska, Ciesiołka, Wojtecka (70 Walczak), Wielińska, Mikołajczak (87 Karasińska). Trener: Marek Gierałka.

Wisła Kraków. Żony i partnerki piłkarzy ZDJĘCIA

Podgórze Kraków – Respekt Myślenice. Daria Kokoszka (w czerwonej koszulce) kontra bramkarka Respektu, Justyna Waśko

Podgórze Kraków - Respekt Myślenice. II liga da się lubić. O...

Obiekty Wieczystej - na pierwszym planie boisko treningowe - widziane z ogrodu kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Ostrobramskiej. Blok za stadionem - to ul. Meissnera 6.

Wieczysta Kraków. Dlaczego taka nazwa? Zobaczcie otoczenie s...