Wicepremier Beata Szydło w Proszowicach [ZDJĘCIA]

Aleksander GąciarzZaktualizowano 
W poniedziałkowe popołudnie Proszowice odwiedziła wicepremier Beata Szydło. Na spotkaniu z byłą premier pojawiło się kilkaset osób.

Szydłobus wjechał na miejski Rynek z opóźnieniem. - Przepraszam Państwa za to, ale jedziemy prosto w Warszawy, gdzie uczestniczyłam w konferencji prasowej z prezesem Jarosławem Kaczyńskim - usprawiedliwiała się wicepremier.

Jej wystąpienie w Proszowicach miało charakter typowo przedwyborczy. Beata Szydło - jedynka PiS w okręgu małopolsko-świętokrzyskim - namawiała do wzięcia udziału w eurowyborach i namawiała do poparcia kandydatów PiS. - Odkąd jesteśmy w Unii Europejskiej, nie było tak ważnych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Chociaż wszystkie sondaże pokazują, że Unia jest dla nas bardzo ważna, a poparcie dla niej jest najwyższe we wspólnocie, to do tej pory te wybory nie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Teraz nadszedł ten czas, byśmy to wysokie poparcie dla Unii przełożyli na udział w wyborach - mówiła.

Na zakończenie wicepremier dostała w prezencie od burmistrza Grzegorza Cichego obraz, przedstawiający Stańczyka. - Właśnie się dowiedziałam, że Stańczyk urodził się w Proszowicach. Obiecuję, że jeśli wygramy te wybory, powieszę go w Brukseli, aby przypominał politykom o pewnych ważnych sprawach - zapowiedziała Beata Szydło.

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: Wicepremier Beata Szydło w Proszowicach [ZDJĘCIA] - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 38

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-23T23:51:50 02:00, Polak:

stop dla pislamizacji kraju

No i co warto było obrażać? Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

zgłoś
P
Polak

stop dla pislamizacji kraju

zgłoś
P
Polak
2019-05-22T16:50:54 02:00, Gość:

Jedna i ta sama osoba pisze komentarze na przemian obrażające pana Rafała i PiS, oraz KPR. Nie rozumiem dlaczego odpowiednie władze się tym nie zajmą.

2019-05-22T21:19:25 02:00, Gość:

W TVP ciągle obrażają absolutnie wszystkich, parasol ochronny obejmuje jedynie prezesa i PiS. Nie rozumiem dlaczego odpowiednie władze się tym nie zajmą. Aha, to państwo PiS, robione przez PiS i dla PiS. Dla Polaków miejsca tu nie ma.

2019-05-22T21:48:13 02:00, Gość:

Dla Polaków tak , ale nie dla ciebie🦍

"Dla Polaków tak , ale nie dla ciebie🦍"

Aha, to prezes ustala kto jest Polakiem a kto nie, od dawna wiedziałem. Jak za komuny. Weźcie mi jeszcze paszport i naszyjcie na ubraniu czarny trójkąt do łatwej identyfikacji. Wolacy modlący się do prezesa.

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T16:50:54 02:00, Gość:

Jedna i ta sama osoba pisze komentarze na przemian obrażające pana Rafała i PiS, oraz KPR. Nie rozumiem dlaczego odpowiednie władze się tym nie zajmą.

2019-05-22T21:19:25 02:00, Gość:

W TVP ciągle obrażają absolutnie wszystkich, parasol ochronny obejmuje jedynie prezesa i PiS. Nie rozumiem dlaczego odpowiednie władze się tym nie zajmą. Aha, to państwo PiS, robione przez PiS i dla PiS. Dla Polaków miejsca tu nie ma.

Dla Polaków tak , ale nie dla ciebie🦍

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T16:50:54 02:00, Gość:

Jedna i ta sama osoba pisze komentarze na przemian obrażające pana Rafała i PiS, oraz KPR. Nie rozumiem dlaczego odpowiednie władze się tym nie zajmą.

W TVP ciągle obrażają absolutnie wszystkich, parasol ochronny obejmuje jedynie prezesa i PiS. Nie rozumiem dlaczego odpowiednie władze się tym nie zajmą. Aha, to państwo PiS, robione przez PiS i dla PiS. Dla Polaków miejsca tu nie ma.

zgłoś
G
Gość

Jedna i ta sama osoba pisze komentarze na przemian obrażające pana Rafała i PiS, oraz KPR. Nie rozumiem dlaczego odpowiednie władze się tym nie zajmą.

zgłoś
G
Gość

Rafałofobia-zostaw tego człowieka w spokoju. To co w kółko wypisujesz zakrawa na paranoje. Jeżeli jesteś chory to idź i się lecz, a nie pisz głupot. Celowo mijasz się z prawdą? Czy może masz zaburzenia osobowości? Może to jakaś nieszczęśliwie zakochana pani, albo pan.

zgłoś
G
Gość
2019-05-21T23:03:33 02:00, Mieszkaniec:

Jak tam śusiaki Z KPR macie większość w radzie i tak wysokie stawki za śmieci. Czy to nie zdrada wyborców? Panie Prezesie Rafale co Pan na to?

Czyjeś błędy wytykać łatwo a o swoich cisza!!!!

2019-05-22T09:51:04 02:00, Gość:

Co ma Rafał do miasta on jest w powiecie , a propos nie jest też prezesem KPR, przestań wprowadzać w błąd ludzi

To samo co Jarek do Polski niby nie rząd, i a wszędzie go pełno i nic z tego

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T12:15:00 02:00, Mieszkaniec:

Podsumujmy ilość spotkań roboczych posłów z naszego powiatu z mieszkańcami poszczególnych gmin powiatu od wyborów parlamentarnych.

Zero

zgłoś
G
Gość
2019-05-21T23:03:33 02:00, Mieszkaniec:

Jak tam śusiaki Z KPR macie większość w radzie i tak wysokie stawki za śmieci. Czy to nie zdrada wyborców? Panie Prezesie Rafale co Pan na to?

Czyjeś błędy wytykać łatwo a o swoich cisza!!!!

2019-05-22T09:51:04 02:00, Gość:

Co ma Rafał do miasta on jest w powiecie , a propos nie jest też prezesem KPR, przestań wprowadzać w błąd ludzi

To zmienili prezesa. Jak pamiętam na konwencie wyborczy był pre, esem

zgłoś
M
Mieszkaniec

Podsumujmy ilość spotkań roboczych posłów z naszego powiatu z mieszkańcami poszczególnych gmin powiatu od wyborów parlamentarnych.

zgłoś
G
Gość

Przyjechała pomyślała Proszowice w ruinie , pewnie burmistrz jej naopowiadał że już niedługo rewitalizacja i spływ kajakowy

zgłoś
G
Gość
2019-05-21T23:03:33 02:00, Mieszkaniec:

Jak tam śusiaki Z KPR macie większość w radzie i tak wysokie stawki za śmieci. Czy to nie zdrada wyborców? Panie Prezesie Rafale co Pan na to?

Czyjeś błędy wytykać łatwo a o swoich cisza!!!!

Co ma Rafał do miasta on jest w powiecie , a propos nie jest też prezesem KPR, przestań wprowadzać w błąd ludzi

zgłoś
G
Gość

Wszędzie stawki za wywóz śmieci wzrosły. Poczytajcie jak jest w innych miejscowościach i nie obrażajcie bezpodstawnie ludzi. Niektórzy w Proszowicach to chcieliby wszystko za darmo i to jeszcze byłoby źle. Po co? Na co? Będzie przeszkadzać. Takie tępe gluony.

zgłoś
G
Gość
2019-05-21T19:08:39 02:00, zdradzony wyborca:

Co na sali robił Wiesław Antos były działacz PIS znany tu rejonie jako zdrajca , który zdradził partię PIS na rzecz PSL. Sprzedał powiat PSL-ow swoim głosem doprowadzając do dalszych rządów powiatem PSL-owi. Gdyby nie zdrajca starostą byłby ktos z PIS i moze by szpital partia rządząca dofinansowała

2019-05-21T21:27:14 02:00, Gość:

Żadnego szpitala nie dofinansuje bo ma to w dupie. PiS to partia kupująca głosy przez programy plus. Dali trzynastkę emerytom bo jest ich dużo i tak dalej,

Gdyby nie zdrajca nie byłoby dyrektorów z PSL. Kolejnych nieudolnych karierowiczów nadanych z ramienia parti. PSL rozłożył szpital i nie ma dla nich obrony!

zgłoś
Dodaj ogłoszenie