GKS Bełchatów

0

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• W drugiej połowie spotkanie było nieco ciekawsze, jedna i druga drużyna miały okazje na zmianę wyniku, jednak żaden z zespołów nie potrafił tego wykorzystać. Ostatecznie Widzew dzieli się punktami z Bełchatowem co wydaje się sprawiedliwym rozwiązaniem.

• Koniec meczu w Łodzi. Spotkanie kończy się bezbramkowym remisem!

• Piłka meczowa dla gospodarzy! Henrik Ojamaa dostał piłkę w polu karnym rywali, oddał mocny strzał, który świetnie obronił bramkarz Bełchowa. Natomiast dobitka była bardzo niecelna.

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Henrik Ojamaa pojawił się miejsce Mateusza Michalskiego.

• Rzut rożny dla Bełchatowa, ale po jego wykonaniu sfaulowany został Miłosz Mleczko.

• Po prostopadłym podaniu w kierunku bramki Widzewa przed bramkę wyszedł Miłosz Mleczko i ostro sfaulował przeciwnika. Sędzia pokazał bramkarzowi Widzewa jedynie żółtą kartkę.

• Przemysław Zdybowicz zmienia Patryka Makucha.

• Teraz po rzucie rożnym dla gości piłka została wybita przed pole karne gdzie był Łukasz Wroński, ale ten uderzył bardzo mocno i bardzo niecelnie.

• Łukasz Kosakiewicz ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przed znakomitą szansą stanął Sebastian Michalski! Gracz Widzewa stanął sam na sam z bramkarzem gości, ale nie spodziewał się że trafi do niego piłka i uderzył niecelnie.

• Natomiast w zespole Bełchatowa za Bartłomieja Eizencharta pojawił się Dawid Błanik.

• Dominik Kun zmienił Merveilie Fundambu.

• Mateusz Możdżeń pojawił się w miejsce Patryka Muchy.

• Łukasz Wroński popędził prawą stroną boiska, zdecydował się na dośrodkowanie, ale zrobił to zbyt mocno i GKS stracił szansę na zdobycie bramki.

• Po raz kolejny gorszy fragment meczu, ponownie dominuje walka w środku pola i żaden z zespołów nie potrafi zbliżyć się do bramki przeciwnika.

• Po prostopadłym podaniu do piłki doszedł Marcin Robak, jednak utytułowany napastnik Widzewa uderzył zbyt lekko.

• Natomiast Filip Becht wszedł za Roberta Prochownika.

• Najważniejsza zmiana w szeregach Widzewa. Marcin Robak wchodzi w miejsce Daniela Mąki.

• Daniel Tanżyna ucierpiał po starciu z rywalem w środku pola.

• Robert Prochownik przyjął piłkę po prawej stronie boiska i zdecydował się na dośrodkowanie. Piłki nie przeciął żaden z graczy gości.

• Żółtą kartką po faulu taktycznym ukarany Patryk Stępiński.

• Goście kombinacyjnie rozegrali rzut rożny, jednak piłkarze Widzewa przytomnie opuścili pole karne i złapali na spalonym rywala.

• W odpowiedzi z dystansu uderzył Bartłomiej Poczobut, ale piłka po jego strzale powędrowała nad bramką Bełchatowa.

• Szybka akcja gości, ale Sebastian Michalski, który wpadł w pole karne Widzewa pogubił się w dryblingu i stracił piłkę w decydującym momencie.

• Żółta kartka dla gracza gości. Waldemar Gancarczyk ukarany za faul w środku pola.

• Natomiast Arkadiusz Najemski zastąpił Jakuba Witka.

• W przerwie doszło do dwóch zmian w szeregach GKS-u Bełchatów. Maciej Mas pojawił się w miejsce Patryka Winsztala.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania w Łodzi!

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Po bezbarwnym spotkaniu mamy do przerwy mamy bezbramkowy remis.

• Niezbyt dobra wrzutka z rzutu wolnego, ale do piłki dopadł jeszcze Patryk Mucha, zdecydował się na szybki strzał z dystansu, ale piłka zatrzymała się na obrońcach gospodarzy.

• Bartłomiej Poczobut popędził prawą stroną boiska, gdzie został sfaulowany i będzie szansa dla Widzewa na zdobycie bramki.

• Wydawało się świetna kontra gości, Mateusz Szymorek popędził z piłką kilkadziesiąt metrów, ale została mu ona odebrana tuż przed polem karnym Widzewa.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Mateusz Michalski za faul w środku pola.

• Ostatnie minuty nie są zbyt emocjonujące. Dominuje walka w środku pola i chaos. Taka gra nie sprzyja stwarzaniu sytuacji.

• Teraz GKS miał szansę na zmianę wyniku spotkania! Łukasz Wroński wpadł w pole karne gospodarzy i chciał dograć do partnera, ale zrobił to niedokładnie i zespół z Bełchatowa stracił szansę na zdobycie bramki.

• Kolejna ofensywna akcja Widzewa, ale pod bramką gości w ataku faulował Patryk Stępiński.

• Goście coraz śmielej poczynają sobie w ofensywie, ale jak na razie nie stwarzają dużego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• W odpowiedzi na strzał z dystansu zdecydował się Patryk Makuch, ale zrobił to niedokładnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości, ale po raz kolejny pewnie interweniował Paweł Lenarcik.

• Świetne prostopadłe podanie do którego dopadł Patryk Winsztal, tego uprzedził jednak Miłosz Mleczko i skutecznie interweniował.

• Mateusz Michalski ruszył lewą stroną boiska, dograł w pole karne, ale tam żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Składna akcja gospodarzy, piłka trafiła do Poczobuta, który zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka po jego strzale jeszcze odbiła się od jednego z rywali i opuściła boisko.

• Fundambu dośrodkował w pole karne Bełchatowa, ale Paweł Lenarcik pewnie wyłapał piłkę.

• Daniel Tanżyna dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości, ale zrobił to zbyt lekko i piłka zatrzymała się na pierwszym z obrońców gospodarzy.

• Pierwszy faul w środku pola na graczu gospodarzy. Widzew rozpocznie od rzutu wolnego.

• Początek spotkania w Łodzi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już powoli na murawie stadionu w Łodzi. Za moment początek tego spotkania.

• Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Reszka (Br.), Becht, Kun, Możdżeń, Nowak, Ojamaa, Pieczek, Robak, Rudol.

• Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów: Komar (Br.), Bator, Blanik, Flaszka, Łapiński, Mas, Najemski, Skrobosiński, Zdybowicz.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się dzisiejsze spotkanie, więc to najwyższa pora, by podać ławki rezerwowych obu drużyn.

• Ostatni raz oba zespoły mierzyły swoje siły dwa lata temu w rozgrywkach 2. Ligi. W Łodzi padł bezbramkowy remis, natomiast w Bełchatowie górą byli gospodarze, którzy wygrali 3:1.

• W ostatni weekend Widzew Łódź w bardzo ciekawym meczu zremisował w Legnicy z Miedzią 1:1, natomiast GKS rozbił w Bełchatowie drużynę Resovii Rzeszów aż 3:0.

• Oba zespoły są sąsiadami w ligowej tabeli i plasują się w drugiej jej połówce. Widzew z dziesięcioma punkami zajmuje jedenaste miejsce, natomiast GKS Bełchatów z dwoma "oczkami" mniej plasuje się pozycję niżej.. Oba zespoły mają identyczny bilans spotkań w tym sezonie, jednak drużyna z Bełchatowa ma dwa punkty mniej, które zastały mu odebrane jeszcze przed sezonem.

• W zaległym meczu 10. kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź na własnym stadionie podejmie GKS Bełchatów. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!