Wielkie święto UJ

GEG
FOT. ADAM WOJNAR
FOT. ADAM WOJNAR
Udostępnij:
JUBILEUSZ/MAŁOPOLSKA . Sejmik Województwa Małopolskiego postanowił, że rok 2014 będzie Rokiem Wielkiego Jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

JUBILEUSZ/MAŁOPOLSKA . Sejmik Województwa Małopolskiego postanowił, że rok 2014 będzie Rokiem Wielkiego Jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego. JUBILEUSZ/MAŁOPOLSKA . Sejmik Województwa Małopolskiego postanowił, że rok 2014 będzie Rokiem Wielkiego Jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego. JUBILEUSZ/MAŁOPOLSKA . Sejmik Województwa Małopolskiego postanowił, że rok 2014 będzie Rokiem Wielkiego Jubileuszu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Chcesz więcej?

Kup prenumeratę cyfrową i ciesz się nieograniczonym dostępem do najlepszych artykułów w jednym miejscu

Subskrybuj

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Krakauer
Nie udalo sie,ale zapytam mojej strozki.Ona wie,bo jej syn jest profesorem.Poza wszystkim nie chodzi tu o bledy? Chodzi o ustosunkowanie sie do wiadomosci i wyrazenie SWOJEJ opini w tym temacie.
T
To już bardzo źle,
jeżeli nie widzisz tych oczywistych błędów. Widzisz błędy u innych, a u siebie nie. Spróbuj jeszcze raz, to może ci się uda.
K
Krakauer
Wy wypowiadajace sie ponizej wylegle w smierdzacych akademikach wiejskie madrale.Przeczytajcie moj wpis raz jeszcze(bo moze nie dotarlo)i wskazcie te straszne merytoryczne,stylistyczne i ortograficzne bledy.Wyobrazam sobie o jaki bol (czy jak pan Prezydent RP Komorowski pisze bul) przyprawia was sam fakt siegania i wyciagania na wierzch oczywistych faktow.Historie mozna przemilczec,ale na szczescie nie da sie jej zmienic.
!00%
poprawnie określiłeś ten komentarz
G
Gdybyś
studiował na UJ, to może potrafiłbyś napisać ten komentarz poprawnie stylistycznie, ortograficznie i merytorycznie, a tak to tylko przynosisz wstyd swojej niedzielnej szkółce.
A
AMP
Zgadam sie w !00%
K
Krakauer
Kochani !
Rocznica piekna,ale proponuje odjac od tych 650-ciu lat caly okres Polski Ludowej,kiedy to nauka miala sie nijak do akademickiego zycia.Stopnie naukowe i etaty na wyzszych uczelniach rozdawala chojnie PZPR.Byly to nagrody dla wyslugujacych sie Wladzy Ludowej sciagnietych z biednych wioch cwokow i Zydow z malych miasteczek.Do chwili obecnej 88% kadry dydaktycznej to ludzie ze spolecznego awansu,ktorzy nic w nauke nie wnosza,ze o zyciu towarzyskim nie pomne.UJ skonczyl sie w 1939-tym roku.Bez lustracji nie ruszymy z martwego punktu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie