Wierzbowianka bez punktu

Zawodnicy Wierzbowianki korzystnie prezentowali się tylko w I połowie. Jedyną - jak się później okazało - bramkę zdobył strzałem z rzutu wolnego Robert Podedwórny. Niedługo później doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Bramkarz gości wypuścił piłkę z rąk po mocnym uderzeniu Kłosowskiego: zdaniem piłkarzy Wierzbowianki, przekroczyła ona linię bramkową, sędzia jednak nakazał grać dalej. Innych okazji do zdobycia gola nie wykorzystali Cerek i R. Podedwórny. Po zmianie stron przewagę osiągnęli przyjezdni i to im w efekcie przypadła pełna pula.

Klasa C

Wierzbowianka - Niedźwiedź II 1-2 (1-0). Bramkę dla gospodarzy zdobył R. Podedwórny. Sędziował Zbigniew Baran. Wierzbowianka: S. Podedwórny - R. Podedwórny, Libura, K. Maj, Panek (M. Maj) - Zawalonka, Caba, Kłosowski (Stańczyk), P. Siemiński - Ł. Siemiński (Pokorniak), Cerek.
 Rogowianka Wolica - Pogoń Opatkowice 1-1 (0-0). Bramka: Mrzygłód (z karnego). Pogoń: K. Pardała - Miernik, Zakrocki, P. Pardała, Kafel - Mrzygłód, Czechowicz, Piotrowicz, Butrymowicz - Ząbek, Galus.
 Tylko własnej nieskuteczności "zawdzięczają" zawodnicy Pogoni to, że nie wygrali spotkania. Przez cały niemal mecz mieli bowiem przewagę i stworzyli więcej dogodnych sytuacji strzeleckich (które, niestety, marnowali). Jedynego gola zdobył po przerwie Mrzygłód wykorzystując rzut karny podyktowany za faul bramkarza Rogowianki na Ząbku. Prowadzenia nie udało się im jednak utrzymać do końca.