Wypadek w Winiarach
archiwum KP PSP w Proszowicach
Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Winiarach (gmina Pałecznica).
FLESZ - Polscy kierowcy łamią przepisy. Także w Europie.
Do zdarzenia doszło w środę wczesnym popołudniem. Na lokalnej drodze zderzyły się toyota i opel. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca oplem kobieta.
Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
G
Gość
Co tam robił czuszów to jednostka to miał osiągi jechać na sygnale po wódkę i pić wielką sobotę przy bronie Jezusa wstyd dla całej parafii dobrze że poseł ich promuje szkoda że nie widział jaka kultura z ich strony była pokazana na konwencji solidarnej Polski w Warszawie
k
kolo
dajcie spokoj ludziom przezewaja mala lub wieksza tragedie