Jerzy Filipiuk
Juniorzy starsi Wisły Kraków zanotowali pierwszy remis od 23 listopada
Juniorzy starsi Wisły Kraków zanotowali pierwszy remis od 23 listopada Krzysztof Kawa
W piłkarskim meczu 23. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-19, rozegranym w sobotę na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni, Wisła Kraków zremisowała z miejscową Arką 1:1 i zajmuje siódme miejsce w tabeli. To był jej piąty remis w tym sezonie - drugi wyjazdowy.

Nad morzem piłkarze obu drużyn powtórzyli wynik (także do przerwy) z ich meczu w rundzie jesiennej, który odbył się 1 października w Myślenicach. Gola dla Wisły w sobotnim spotkanie zdobył Marcin Bartoń, dla którego było to już dziewiąte trafienie w bieżącym sezonie w tych rozgrywkach. 8 minut później do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Marcel Szymański.

Arka Gdynia - Wisła Kraków 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Bartoń 34, 1:1 Szymański 42 karny.
[b]Wisła
(skład wyjściowy): Letkiewicz - Sałamaj, Złoch, Przybyłko, Wiśniewski - Kutwa, Urbański - Kaemerle, Sowa, Pieniądz - Bartoń.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0