Wisła Kraków. Kolejny występ Fatosa Beqiraja w reprezentacji Czarnogóry

Bartosz Karcz
Anna Kaczmarz
Piłkarz Wisły Kraków Fatos Beqiraj rozegrał kolejny mecz w reprezentacji Czarnogóry. Tym razem nie zapamięta go dobrze, bo razem z kolegami doznał pierwszej porażki w Lidze Narodów. Czarnogóra przegrała u siebie z Luksemburgiem 1:2.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Czarnogórcy prowadzili po bramce Igora Ivanovicia, zdobytej w 34 minucie. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Edvin Muratović, a pod koniec spotkania zwycięskiego gola dla Luksemburga strzelił Danel Sinani.

Napastnik Wisły, tak jak w poprzednich spotkaniach, mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku Beqiraj pojawił się w 66 minucie, zmieniając Dino Islamovicia. Końcówka spotkania była bardzo nerwowa. Sędzia pokazał w doliczonym czasie gry aż trzy czerwone kartki. Dwie dostali Czarnogórcy, jedną reprezentant Luksemburga.