Wisła znów na pierwszym miejscu

(PAN)
Ekstraklasa futsalu. Wisła Krakbet Kraków nie zostawiła złudzeń drużynie z Gliwic, gromiąc ją 8:2.

Jasna GAF Gliwice to solidna ekipa, której celem jest włączenie się do walki o medale. W niedzielny wieczór goście zaprezentowali się jednak solidnie tylko przez... cztery minuty. Wyszli nawet na prowadzenie, po strzale Mizgajskiego, ale potem na parkiecie rządzili podopieczni trenera Krzysztofa Kusi.

W pierwszej połowie zdobyli aż osiem bramek i po przerwie nie musieli się już tak wysilać. Bramki dla „Białej Gwiazdy” strzelili: Bondar 3, Wojciechowski 2, Jonczyk 2 oraz Vakhula.

Po tym meczu krakowianie objęli przodownictwo w tabeli, do tego przełamali się w meczach z zespołem z Gliwic, z którym do tej pory nie wygrali.