Wiślakom zabrakło szczęścia

(PAN)
Ekstraklasa futsalu. Wczoraj w przedostatniej kolejce sezonu regularnego spotkały się w Krakowie dwie najlepsze obecnie drużyny w Polsce.

Wisła Krakbet Kraków – Gatta Active Zduńska Wola 3:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Krawczyk 2, 0:2 Milewski 2, 0:3 Marciniak 25, 1:3 Pater 29, 2:3 Bondar 30, 3:3 Pater 36, 3:4 Milewski 39.
Wisła: Lasik – Bondar, Jonczyk, Budniak, Pater – Ricardinho, Zastawnik, Czech, Vakhula oraz Wojciechowski.

Wiślacy zaczęli mecz fatalnie, po dwóch minutach gry goście prowadzili 2:0 i mieli kolejne bramkowe okazje. Gdy na początku drugiej połowy gospodarze stracili trzecią bramkę, wydawało się, że jest po meczu.

Krakowianie podnieśli się z kolan, doprowadzili do remisu i gdy wydawało się, że zdobędą lada moment zwycięską bramkę, gola na wagę trzech punktów dla Gatty zdobył Milewski.

W tabeli Wisła ma trzy punkty przewagi nad zespołem ze Zduńskiej Woli.