Euro 2020. Mecz Włochy - Walia ONLINE. Stawką wygranie grupy...

Euro 2020. Mecz Włochy - Walia ONLINE. Stawką wygranie grupy A. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec meczu! Włosi wygrywają grupę A bez straty choćby jednego gola.

• Włosi zmieniają nawet bramkarza. Salvatore Sirigu za Gianluigiego Donnarummę.

• Celne uderzenie Belottiego, ale poradził sobie na raty Ward.

• Gaetano Castrovilli za Passinę.

• Dylan Levitt zastępuje Allena.

• Ben Davies za Neco Williamsa.

• David Brooks za Bale'a.

• Uderzenie z ostrego kąta Chiesy zostało zablokowane, ale Italia wywalczyła korner.

• Oraz dla Pessiny.

• Kartka dla Guntera.

• Uderzenie Bale'a z woleja przechodzi nad poprzeczką włoskiej bramki.

• Giacomo Raspadori za Bernardeschiego.

• Bryan Cristante zastępuje Jorginho.

• Harry Wilson za Daniela Jamesa.

• W ostatniej chwili zablokowany strzał Emersona. Pachnie drugim golem dla Włochów.

• Szczupak Toloia po dośrodkowaniu z kornera, ale przechodzi daleko obok światła bramki.

• Opanował piłkę Chiesa, cofnął do Belottiego i nogami broni Ward! Będzie tylko rzut rożny.

• Kieffer Moore za Joe Morrella.

• Efektowny drybling Chiesy zakończony anemicznym strzałem już z pola karnego.

• Czerwona kartka dla Ampadu! Mocny stempel na stopie Bernardeschiego.

• Fatalny błąd Acerbiego, który minął się z piłką, ale Ramsey nie wiedział, co ma zrobić i zmarnował znakomitą okazję.

• Słupek! Bernardeschi uderzył płasko z rzutu wolnego i niewiele się pomylił.

• Joe Allen zarobił żółtą kartkę.

• Alessandro Bastoni nie oszczędza Bale'a w dzisiejszym spotkaniu. Obrońca Włoch często przekracza przepisy.

• Francesco Acerbi w miejsce Bonucciego.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pessina o włos od swojego drugiego gola! Pomocnik Atalanty tylko trącił piłkę na 11. metrze i niemal wpakował ją do siatki.

• Wydawało się, że z rzutu wolnego zdecydowanie za nisko wrzucił Verratti, ale piłka trafiła idealnie na nogę Pessiny, który zaskoczył bramkarza Walii.

• GOOOOOOL!!! PESSINA NA 1:0!!!

• Leciutki strzał z główki Joe Rodona po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

• Powinno być 1:0! Federico Chiesa uderzał po długim rogu z bardzo dobrej pozycji, ale trafił w ustawionego w bramce Ethan Ampadu.

• W odpowiedzi bardzo niedokładny strzał wracającego po kontuzji Marco Verrattiego.

• Groźnie Walia. Po rzucie rożnym uderzał z główki Chris Gunter i piłka przeszła centymetry obok okienka!

• Świetna okazja Włochów! Belotti z ostrego kąta nie trafił w światło bramki.

• Walijczycy mają ogromne problemy, by wyjść z własnej połowy. Oni by bezbramkowy remis wzięli w ciemno.

• Strzelał Rafael Toloi, rykoszet od Matteo Pessiny i piłka w rękach Danny'ego Warda.

• Celny strzał Emersona z dystansu, ale to nie mogło zaskoczyć golkipera Walii.

• Nie trafił w piłkę z woleja Federico Chiesa. A dostał dobre dogranie z lewego skrzydła od Federico Bernardeschiego.

• Dośrodkowanie w kierunku Andrei Belottiego, ale napastnik Torino nie sięgnął górnej piłki.

• Warto zwrócić uwagę, że w podstawowym składzie Italii obserwujemy trzech naturalizowanych Brazylijczyków. Są to Toloi, Emerson i Jorginho.

• Długo rozgrywali piłkę w obronie Włosi, aż wreszcie Leonardo Bonucci zagrał niecelną długą piłkę.

• Włosi spokojnie, kontrolują to, co dzieje się na murawie w Rzymie.

• Rozpoczęli Włosi.

• Czas na hymny narodowe obu zespołów i za chwilę zaczynamy.

• Włochy na inaugurację pokonały Turcję (3:0), a potem Szwajcarię (3:0). Walia ma za sobą remis ze Szwajcarią (1:1) oraz wygraną nad Turcją (2:0).

• Zwycięzca grupy A zagra w 1/8 finału z drugą drużyną grupy C. Będzie to albo Ukraina, albo Austria. Jest całkiem prawdopodobne, że selekcjoner Roberto Mancini zastosuje dziś rotację w składzie. To nie oznacza bynajmniej ułatwienia zadania dla Walii, skoro do jedenastki może wskoczyć np. Marco Verratti, który dotąd leczył uraz.

• Włosi już w drugiej kolejce zapewnili sobie awans. Dziś pozostaje im przedłużyć wspaniałą serię (29 meczów bez porażki, 10 bez straconego gola) i zająć pierwsze miejsce. Stanie się tak jeśli przynajmniej zremisują z Walią, która z czterema punktami zajmuje drugą lokatę.

• Witamy! Niedziela to ostatni dzień rywalizacji w grupie A. Widowisko w Rzymie wyłoni lidera, któremu potencjalnie będzie łatwiej w 1/8 finału. Relacja LIVE z meczu Włochy - Walia w GOL24.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Włochy - Walia LIVE! Stawką wygranie grupy A

Włochy - Walia LIVE! Stawką wygranie grupy A ©Valerio Pennicino - UEFA/UEFA via Getty Images ©UEFA)

Euro 2020. Mecz Włochy - Walia ONLINE. Niedziela to ostatni dzień rywalizacji w grupie A. Widowisko w Rzymie wyłoni lidera, któremu potencjalnie będzie łatwiej w 1/8 finału. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Euro 2020. Mecz Włochy - Walia ONLINE

Zwycięzca grupy A zagra w 1/8 finału z drugą drużyną grupy C.

Walia bardzo liczy na swojego lidera. Gareth Bale wprawdzie nie zdobył jeszcze bramki na Euro, ale miał duży wpływ na pierwsze zwycięstwo. Zapisał bowiem dwie asysty.

Przewidywane składy na mecz Włochy - Walia:
Włochy: Donnarumma - Tolói, Acerbi, Bastoni, Emerson - Locatelli, Jorginho, Verratti - Chiesa, Belotti, Bernardeschi
Walia: Ward - Roberts, Mepham, Rodon, Davies - Ampadu, Allen - Bale, Ramsey, James - Moore

Euro 2020. Mecz Włochy - Walia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP 1 i TVP4K. W internecie mecz w aplikacji i na stronie TVP Sport. Komentuje duet Sławomir Kwiatkowski – Jacek Zieliński. Transmisja łączona (razem z meczem Szwajcaria - Turcja) w TVP Sport. Relacja LIVE od godziny 18:00 - zapraszamy!