Wokół Krakowa: co, gdzie, kiedy?

Wokół Krakowa: co, gdzie, kiedy?

red.

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

5 września - sobota

Pcim-Kudłacze.
Festiwal Kaczmarski Underground, schronisko PTTK, od godz. 10. W programie: "Kalambury z Jackiem Kaczmarskim", "Akademia Underground", "Morderczy Quiz z Jackiem Kaczmarskim", "Aleja Underground" - inauguracja nowego projektu. Od godz. 20 koncerty - Jacek Kaczmarski na jazzowo, Lament Tytana oraz występ uczestników konkursu. Od godz. 23 - after party. Wstęp wolny (ew. dobrowolne datki). W niedzielę cd. imprezy. W programie m.in. wyprawa do źródła, co bije. Podsumowanie i zakończenie festiwalu ok. południa.

Jeziorzany. XVI Ogólnopolski Spływ Kajakowy do Krakowa. Start o godz. 11 z rejonu przeprawy promowej, około godz. 14 - przystanek w Tyńcu, godz. 16 - piknik na mecie w Kolejowym Klubie Wodnym 1929.

6 września - niedziela
Pobiednik Wielki. Małopolskie Święto Warzyw. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 15, ale od godz. 9 będą prezentować się firmy z branży warzywniczo-ogrodniczej oraz Koła Gospodyń Wiejskich ze stoiskami kulinarnymi. Wystąpią m.in. Marcin Daniec, zespoły Piękni i Młodzi oraz Alebabki. Będą też pokazy lotnicze oraz loty widokowe.

Dobczyce. Narodowe Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa, Rynek (plac przy strażnicy), godz. 9.30. Będzie czytanie "w salonie Izabelli Łęckiej" i w "sklepie Wokulskiego", konkursy i quizy, a w południe - wspólne zdjęcia z lalkami - towarzyszkami dziecięcych zabaw.

Wieliczka. "Bezpieczny powrót do szkoły", w parku linowym (ul. Jedynaka 15), w godz. 11-16. W programie m.in.: mierzenie
alkogogli obrazujących, jak postrzega otoczenie osoba będąca pod wpływem alkoholu. Wstęp wolny.

Niepołomice. Koncert rapera Mirka "Kolaha" Kolczyka, park miejski, godz. 19. Kolah to były przestępca i narkoman, który zajmuje się dziś profilaktyką uzależnień. Podczas koncertu opowie publiczności, jak zmienił swe życie dzięki religii. Wstęp wolny.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo