#WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w małopolskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy wiesz, że w małopolskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w małopolskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z małopolskiego, w branży „sport i fitness”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w małopolskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „sport i fitness”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

SPORT I FITNESS - usługi (siłownie i indywidualne plany treningowe, treningi zdalne etc.)

Bochnia

Dance&fitness house

Szkoła tańca i centrum fitness działające od 7 lat nieustannie, na czas epidemii musieliśmy się przekształcić w jednostkę ucząca zdalnie. Zapraszamy na kursy on line www.sklep.dancefitnesshouse.pl lub na grupę na FB: Trenujemy On line


Wolbrom

Pracownia artystyczno-taneczna Kwadrance

Pracownia powstała z pasji i miłości do tańca. Na codzień w studio trenują tancerki teatru tańca Actus Animi, zespołu z 20 letnią historią z wieloma ogólnopolskimi i miedzynarodowymi osiągnięciami, tancerki i tancerze formacji hip hop,break dance, tańca towarzyskiego. Oprócz zajęć dla dzieci, prowadzimy regularne kursy tańca dla dorosłych oraz zajęcia fitness, pilates, joga. Organizujemy warsztaty rozwojowe, promujące zdrowy styl życia, warsztaty plastyczne, sensoeryczne i inne.. Miejsce, które zbudowaliśmy wypełnione jest cudowną energią j niepowtarzalną rodzinną atmosferą. KWADRANCE jest miejsce unikatowym, w malutkim mieście stworzyliśmy centrum tańca i sztuki. To ewenement w Polsce..


Zobacz inne branże w regionie

W czerwcu zapłaciliśmy w sklepach mniej niż w maju

Wideo

Materiał oryginalny: #WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w małopolskim - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie