Wszyscy znamy te dziecięce twarze - dziecko z opakowania...

Wszyscy znamy te dziecięce twarze - dziecko z opakowania czekolady, bohater kultowego filmu... nie zgadniecie, jak wyglądają teraz![GALERIA]

JK

Polska

Aktualizacja:

Polska

MACAULAY CULKIN kiedyś i dziś. Kevin sam w domu.
1/11

Przejdź do
galerii zdjęć

Kto nie oglądał "Kevina samego w domu"? Głównego bohatera kultowego filmu świątecznego znają chyba wszyscy. A co powiecie na chłopca z opakowania czekolady "Kinder"? Niech podniesie rękę ten, kto nie domalował mu nigdy wąsów. A czy zastanawialiście się, jak wyglądałby z prawdziwym wąsem? Nie? W takim razie koniecznie musicie zobaczyć naszą galerię, którą przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka. Sprawdźcie, jak dzieci, które znamy wszyscy, zmieniły się w... dorosłych!

Kultowe dziecięce wizerunki


Świat kina, telewizji i reklamy wykreował kilka kultowych wizerunków dziecięcych, które zna prawie każdy. Bohaterowie filmów, tacy jak Kevin w Kevin sam w domu, dziewczynka o imieniu Lex w Jurassic Park, czy Flora w Fortepianie zapisały się w historii kina. Polscy widzowie doskonale pamiętają uroczą Michalinę z filmu Tylko mnie kochaj. W prawdziwym życiu jednak dziecięcy aktorzy już dawno stali się dorośli, a co za tym idzie - zmienili się, niekiedy nie do poznania! Jesteście ciekawi, jak wyglądają obecnie? Nic prostszego - zobaczcie naszą galerię, którą przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka!
Zobacz galerię

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo