Wybiegali medale

syp
Nieźle wypadła też utytułowana biegaczka Janina Malska, druga na dystansie 3 km. W biegu na 1000 m w kategorii 12-13 latków Anna Barczyk była druga, podobnie jak Michał Job w kategorii juniorów młodszych (3km) i senior Tomasz Stachowicz (6 km). Krystian Stach, który startował w biegu na 3 km w kategorii juniorów, zajął trzecie miejsce.

Bardzo dobrze wypadli lekkoatleci KS Olkusz w finale Grand Prix KOZLA w biegach przełajowych. Zawody odbyły się w Krakowie. W kategorii juniorów bieg na 2 km wygrała Ewa Paulewicz, złoty medal w kategorii młodzików w biegu na 1000 m zdobyła Magdalena Klich, a jej klubowa koleżanka Katarzyna Barczyk była druga.
   Dużym sukcesem klubu jest 2 miejsce Janiny Malskiej w Półmaratonie Żywieckim. W trudnych warunkach terenowych na dystansie ponad 21 km wystartowało 270 zawodników z Polski i zagranicy. Malska pokonała młodzieżową mistrzynię Polski Patrycję Włodarczyk z AZS Wrocław. W weekend podopieczni trenera Kazimierza Chechelskiego startowali w największych szkolnych biegach przełajowych w Małopolsce, które odbyły się w Krakowie, a 4 maja wezmą udział w kwalifikacjach do międzynarodowego biegu Kraka.